James Bond Serisinde Yeni Ajan 007 Belli Oldu

James Bond Serisinde Yeni Ajan 007 Belli Oldu

Yeni James Bond için en güçlü aday belirlendi.

Tecrübeli oyuncu Daniel Craig’in başrolünde yer aldığı James Bond 25 filminin çekimleri devam ederken uzun bir süredir bir sonraki James Bond’un kim olacağı tartışılıyor. Bilindiği üzere Craig; 25. film ile son kez Bond’a hayat verecek. Yeni James Bond için son bir yıl içerisinde ortaya birçok isim ve iddia atıldı. Idris Elba’dan Chris Rock’a kadar birçok ismin aday olduğu James Bond için yapımcılar yeni Bond’un kadın olmasını istediklerini belirtmişlerdi. Nihayet yeni Bond için en güçlü isim belli oldu.

Yeni 007; Lashana Lynch Olabilir

Yeni Bond tartışmaları sürerken en güçlü aday olarak şu anda Lashana Lynch’in ismi öne çıkıyor. Halihazırda zaten James Bond 25 filminin kadrosunda bulunan ve Nomi karakterine hayat veren Lynch elbette yeni James Bond olmayacak. Ancak bundan sonraki filmde Ajan 007’nin Lynch’in canlandırdığı karakter olması bekleniyor. Lashana Lynch’i gördüğümüz en son yer Captain Marvel filmindeki Maria Rambeau karakteriydi.

Emilia Clarke ve Gillian Anderson; Yeni Bond Olmak İstemişti

Yeni Bond’un kadın olabileceği tartışmaları yayıldığı dönemlerde Game Of Thrones dizisinden tanıdığımız Emilia Clarke ve Gillian Anderson; bu role aday olduklarını belirtmişti. James Bond 25 filminden itibaren James Bond’un emekli olacağı ve yeni 007’nin Lashana Lynch’in canlandırdığı Nomi karakteri olacağı öngörülüyor.
 
Bond 25

Bond 25

Vizyon Tarihi: 03 Nisan 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar