James McAvoy ve Bruce Willis’li Glass Filminden Yeni Fragman!

2000 yılından Ölümsüz (Unbreakable) ve 2016 yılından Parçalanmış (Split) hikayelerini yepyeni bir gerilim Glass filmi ile bir araya getiriyor.

Bu dünyaca ünlü gişe rekoru kıran filmler Shyamalan ve onun iki Universal filminin yapımını da üstlenen Jason Blum imzası taşıyor.  Glass’ın yapımcı ekibinde Ashwin Rajan, Marc Bienstock ve Steven Schneider baş yapımcılar olarak yer alıyor.

Müdür olarak çalıştığı bankada gerçekleşen bir soygunda, yakın bir arkadaşını kaybeden Jacob (Frank Grillo) olayı bir türlü unutamıyor. Eski bir polis olan komşusu James (Bruce Willis) ile güçlerini birleştirerek saldırganı yakalamak ve ondan intikam almak için harekete geçiyor. İkili, soyguncunun sonraki adımlarını bulmaya çalışıyor ancak deneyimli suçlu Gabriel (Johnathon Schaech) onlardan bir daima bir adım önde olmayı başarıyor. Gabriel, peşine düşen Jacob’ın eşini (Olivia Culpo) ve kızını kaçırdığında ise olaylar tamamen farklı bir noktaya geliyor ve üç karakter için de kırılma noktaları yaşanmaya başlıyor.

Glass, 30 Ağustos tarihinde sinema salonlarında yerini alacak.

 

Yorumlar