Jamie Foxx Başrollü Project Power Filminden Fragman Yayınlandı

Jamie Foxx Başrollü Project Power Filminden Fragman Yayınlandı

Başrolünde Jamie Foxx'un yer aldığı aksiyon ve suç türündeki Netflix filmi Project Power'in resmi fragmanı yayınlandı. Project Power 14 Ağustos'ta Netflix'te.

Dünyanın önde gelen dijital yayın platformu Netflix orijinal yapımları arasına bir yenisini ekliyor. Aksiyon, suç ve bilim kurgu türündeki yeni Netflix filmi Project Power'in resmi fragmanı paylaşıldı.
Yönetmenliğini, Paranormal Activity 3, Paranormal Activity 4, Nerve gibi filmlerinde yönetmenlik koltuğunda oturan Henry Joost ve Ariel Schulman yapıyor. Başrolünde Jamie Foxx'un yer aldığı Project Power (Proje)'in senaryosunu ise Mattson Tomlin kaleme aldı.

Jamie Foxx başrollü Netflix filmi Project Power'in fragmanı

Project Power'in konusu ise; New Orleans sokaklarında, kullanan herkeste farklı süper güçleri ortaya çıkaran yeni bir gizemli hap hakkında söylentiler yayılmaya başlar. Tek sorun, bu hapı alana kadar neler olacağını bilememektir. Kimileri kurşun geçirmez bir cilde sahip olmak, görünmezlik, olağanüstü kuvvet gibi güçler elde ederken kimileri de bu hapa daha ölümcül bir reaksiyon gösterir. Fakat bu hap şehirdeki suç oranını tehlikeli seviyelere çıkarınca yerel bir polis (Joseph Gordon-Levitt), güce karşı güçle savaşmaya karar vererek genç bir satıcıyla (Dominique Fishback) ve gizli bir intikam arzusundan güç alan eski bir askerle (Jamie Foxx) birlik olur. Bu hapın yaratılmasından sorumlu olan grubun izini bulmak ve onları durdurmak için hapı alma riskine girerler.
Başrolünde Jamie Foxx'un yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda; Joseph Gordon-Levitt, Rodrigo Santoro, Machine Gun Kelly, Amy Landecker, Courtney B. Vance, Tait Fletcher ve Yoshi Sudarso gibi isimler yer alıyor.
Aksiyon, suç ve bilim kurgu türündeki Netflix filmi Project Power, 14 Ağustos 2020'de Netflix'te yayında.

Yorumlar