Jason Sudeikis Filmografisinden 5 Muhteşem Film!

avatar
Anonim Editör

İşte son yıllarda komedi filmlerinin aranan siması olan Jason Sudeikis'in filmografisinden kahkaha garantili bir seçki!

Aptallar Çetesi / Masterminds -2016

Aptallar Çetesi / Masterminds -2016

David Scott Ghannt her gün milyonlarca lirayı zırhlı araçlarla taşıyan bir şofördür. Güzel iş arkadaşı Kelly Campbell dışında onu heyecanlandıran birşey yoktur. Günün birinde Kelly, David'i taşıdığı paraları çalmaya ikna eder. Fikir, Kelly'nin arkadaşı Steve Chambers'tan çıkmıştır. David parayı çalmayı başarır ancak arkadaşları tüm parayı elinden aldıkları gibi David'i ortadan kaldırmak için peşine bir kiralık katil takarlar. David şimdi hem kanundan, hem kiralık katilden kaçacak, bir yandan da hain arkadaşlarına yaptıklarını ödetmek için her yolu deneyecektir.

Colossal -2016

Colossal -2016

Gloria işini kaybetmiş, sevgilisiyle birlikte yaşadıkları evden de sevgilisi tarafından atılmıştır. Onun hayatının alt st olduğu bu dönemde Güney Kore'ye bir canavar saldırır. Bu dev canavar şehri yerle bir etmektedir. Gloria kısa sürede bu devasa yaratık ile kendisi arasında bir bağ olduğunu keşfeder. İşler kontrolden çıkmaya başladığında Gloria'nın kendisi gibi görünüşte önemsiz birinin nasıl olup da dünyanın kaderi üzerinde bu kadar büyük bir etkisi olabileceğini keşfetmesi gerekecektir.

Başımın Belası / Tumbledown -2015

Başımın Belası / Tumbledown -2015

Ünlü bir müzisyen olan eşini kaybetmenin acısını atlatamamış genç gazeteci Hannah, eşinin hayatını anlatan bir biyografi kaleme almaya niyetlenmiştir. New York'ta bir üniversite hocası olan Andrew McDonnell da aynı amaçla Hannah'nın yaşadığı kasabaya gelir. Ancak Hannah ile Andrew, müzisyenin hayatına çok farklı noktalardan bakmaktadır. Parçaları birleştirip bu ünlü müzisyenin gerçekte nasıl biri olduğunu görebilmek için bu birbirinden çok hoşlanmayan ikilinin birlikte çalışması gerekecektir.

Bu Nasıl Aile! / We're the Millers -2013

Bu Nasıl Aile! / We're the Millers -2013

David Burke, kendi bölgesinde etliye sütlüye bulaşmadan çalışan, yerel bir uyuşturucu satıcısıdır ve şimdiye kadar işleri hep yolunda gitmiştir. Fakat bir gasp sonrasında elindeki malı kaptırınca tedarikçisi Brad'e borçlanır. Brad ona bir şans verir ve Meksika sınırından yüklü miktarda uyuşturucu geçirmesini ister. David'in sınırı dikkat çekmeden geçebilmesi için esaslı bir plana ihtiyacı vardır. David kılık değiştirerek aile babası olacaktır. Kuracağı ailedeyse anne rolünü striptiz dansçısı Rose üstlenirken, henüz bakir bir genç olan Kenny ve kaçak genç kız Casey de ailenin çocukları numarasını yapacaktır. Hepsi birbirinden farklı karakterdeki bu aile üyelerini ise yol boyu çılgın maceralar bekler.

Patrondan Kurtulma Sanatı / Horrible Bosses -2011

Patrondan Kurtulma Sanatı / Horrible Bosses -2011

Yönetici adayı Nick Hendricks fazlasıyla hak ettiği terfiyi alabilmek için günde 12 saat çalışmakta ve dengesiz amiri Dave Harken ne isterse yapmaktadır. Yine de bu terfinin asla gerçekleşmeyeceğini bilmektedir. Bir başka yerde, diş hekimi asistanı Dale Arbus ise diş hekimi Dr. Julia Harris’in iyice artan asılmaları karşısında özsaygısını yitirmemek için çabalamaktadır. Ve muhasebeci Kurt Buckman şirketinin sahtekar yeni sahibi Bobby Pellit’in onun kariyerini mahvetmeye kararlı olduğunu, ayrıca her şeyden habersiz bir insan topluluğunu toksik atığa maruz bırakmayı planladığını öğrenir. Bu üçlü dünyayı patronlarından sonsuza dek kurtarabilmek için dolambaçlı ama hataya yer bırakmayan bir plan yaparlar.