Jennifer Lopez Uyuşturucu Baroniçesi Oluyor!

Jennifer Lopez Uyuşturucu Baroniçesi Oluyor!

Kolombiyalı uyuşturucu karteli Griselda Blanco’ nun hayatı The Godmother filmi ile beyaz perdeye taşınıyor.

Kolombiya’ nın en acımasız uyuşturucu kartellerinden biri olan Griselda Blanco’ nun hayatının anlatıldığı filmde baroniçeyi Jennifer Lopez canlandıracak.  Güzel yıldızın projenin yönetmenliğini de üstleneceği gelen dedikodular arasında ama henüz net bir açıklama yapılmadı.

Regina Corrado ve Terence Winter'ın senaryosunu kaleme aldığı biyografik yapım The Godmother, Griselda Blanco'nun gerçek hayat hikayesine dayanıyor. Griselda “La Madrina” Blanco'nun yükselişi ve düşüşünü konu alan film, Kolombiya'da fakir bir çocukluk geçiren, uyuşturucu dünyasının göbeğine yerleşen ve acımasızlığıyla hem rakiplerine hem de ortaklarına korku salan uyuşturucu baroniçesinin hayatını detayıyla aktaracak. 2 milyar dolardan fazla paraya sahip olduğu tahmin edilen Blanco, Miami'de 1970 ve 1980’lerde gerçekleşen ve "Cocaine Cowboy Savaşları" olarak adlandırılan bir dizi silahlı çatışmanın elebaşlarından biriydi.
Lopez film hakkında; "Griselda Blanco'nun hikayesinden her zaman çok etkilenmişimdir ve onu beyaz perdede canlandırma şansı karşıma çıkınca kesinlikle kaçıramazdım. Hikaye anlatımında ve dinamik karakterlerde aradığımız her şeye sahip - ünlü, hırslı, sinsi, ürpertici. Efsanevi uyuşturucu baronlarının hâkim olduğu bu film kategorisinde, bu anti-kahramanın bakış açısını aydınlatmak için can atıyorum. Bu zorlayıcı, karmaşık hikayeyi hayata geçirebileceğimiz için çok heyecanlıyım." sözlerini sarf etmişti.

 

Yorumlar