Jensen Ackles The Boys Dizisinin 3.Sezonunda!

Jensen Ackles The Boys Dizisinin 3.Sezonunda!

Supernatural dizisinin Dean Winchester’ ı Jensen Ackles, The Boys dizinin kadrosuna dahil olduğunu sosyal medya hesabından sevenleri ile paylaştı.

Süper kahraman konulu The Boys dizisi geçtiğimiz sene Amazon Prime Video ile yayın hayatına başlamıştı. İlk sezonu ile büyük bir beğeni toplayan dizinin ikinci sezonu önümüzdeki ay seyircisi ile buluşacak. Henüz ikinci sezonu bile yayınlanmamış iken dizinin üçüncü sezonu ile ilgili bir duyuru yapıldı.

Fantastik dizi Supernatural’ dan tanıdığımız Jensen Ackles  sosyal medya hesabından paylaştığı videoda The Boys'un üçüncü sezonunda rol alacağını açıkladı. Başarılı oyuncunun dizinin üçüncü sezonuna Kaptan Amerika'nın bir parodisi olan Soldier Boy karakterine hayat vereceği tahmin ediliyor.

The Boys’ un 2. sezonunda Seyirciyi Ne Bekliyor?

İlk sezonda birçok süper kahramanın ünlerini ve güçlerini kötüye kullandıkları bir evrende, hayatlarını kanunu korumaya adayan The Boys adlı bir grubun kurulma sürecine ve Vought International'ın ana süper kahraman grubu The Seven'ın artık yozlaştığına şahitlik etmiştik.

Yeni sezonunda karşı karşıya gelen bu iki grubun kavgalarını görmeye devam edeceğiz. The Seven ve liderleri Homelander'ı bitirme planları başarılı olmadığı için kanun kaçağı durumuna düşen The Boys ekibi, ikinci sezonda hem Seven grubundan hem de polislerden kaçmak zorunda kalacak. The Boys 2. sezonda kadroya Stormfront karakterine hayat veren Aya Cash de dahil olacak.

 

Kaynak: https://comicbook.com/tv-shows/news/jensen-ackles-the-boys-season-3-soldier-boy/

Yorumlar