John Wick 3: Parabellum Filminden Kafa Karıştırıcı Görsel!

John Wick 3: Parabellum Filminden Kafa Karıştırıcı Görsel!

İlk ikif filmi ile 260 milyon dolar hasılat elde eden serinin yeni filmi John Wick 3: Parabellum’ dan kafa karıştıran bir görsel yayınlandı.

Paylaşılan görselde eski dostların artık düşman olduğunu görüyoruz.  Otel sahibi Winston’a Ian McShane hayat verirken, Bowery’ nin Kralı olarak Laurence Fishburne izleyici karşısına çıkacak. John Wick serisi ile gönülleri fetheden Keanu Reeves ise bir kez daha başrolde yerini alıyor. McShane ve Fishburne dışında Common, Ruby Rose ve Lance Reddick tekrar kadroda yerlerini alırken, Oscar ödüllü Halle Berry, Hiroyuki Sanada, Anjelica Huston, Asia Kate Dillon, Mark Dacascos, Jason Mantzoukas Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman ve dövüşçü Tiger Hu Chen’i ise merakla beklenen yapımda ilk kez yer alacaklar. İlk iki filmin yönetmeni olan Chad Stahelski bir kez daha yönetmen koltuğuna oturuyor.

John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel'de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John'a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John'un New York City'den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir.

John Wick 3: Parabellum, 17 Mayıs 2019 tarihinde meraklıları ile buluşacak.

 

Yorumlar