Joseph Gordon-Levitt Başrollü 7500 Filminden Fragman Yayınlandı

Joseph Gordon-Levitt Başrollü 7500 Filminden Fragman Yayınlandı

Joseph Gordon-Levitt’in başrolünde yer aldığı 7500 filminden fragman paylaşıldı. Merak uyandıran film 19 Haziran’da Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

(500) Days of Summer, Inception, The Dark Knight Rises filmleri ile kariyerinde ciddi bir başarı yakalayan ama dört senedir hiçbir proje de yer almayan Joseph Gordon-Levitt yepyeni bir gerilim filmi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dünya prömiyerini geçtiğimiz sene Locarno Film Festivali’nde gerçekleştiren 7500 filminin yönetmen koltuğunda Patrick Vollrath oturuyor.

Almanya ve Avusturya’da gösterime giren 7500 filminin yayın haklarını Amazon' un satın alması ile birlikte önümüzdeki günlerde dijital platformu Prime Video'da yayınlaması bekleniyor. Filmin kadrosunda Joseph Gordon-Levitt dışında Omid Memar, Murathan Muslu ve Aylin Tezel gibi isimler de yer alıyor.

Patrick Vollrath’un Senad Halilbasic ile birlikte senaryosunu kaleme aldığı film, teröristler tarafından kaçırılan bir uçağın içinde geçiyor. Uçağın pilotu olan Tobias Ellis, yolcularının hayatlarını korumaya çalışırken diğer yandan daha büyük bir felaketi engellemek için zor kararlar vermek zorunda kalıyor. Teröristler kokpitin kapısına dayanırken, Tobias’ın ölüm ile hayat arasındaki dengeyi koruması gerekiyor.

İsmini  uçak kaçırma durumlarında kullanılan acil durum koddan alan 7500 filminin fragmanı buradan izleyebilirsiniz. 

Yorumlar