Julia Roberts ve Denzel Washington 27 Yıl Sonra Bir Arada

Julia Roberts ve Denzel Washington 27 Yıl Sonra Bir Arada

The Pelican Brief'te birlikte rol alan Julia Roberts ve Denzel Washington, Netflix projesi için yeniden bir araya geliyor.

1993 yapımı The Pelican Brief filminde başrolleri paylaşan Julia Roberts ve Denzel Washington 27 yıl sonra Netflix’ in yeni uyarlaması için birlikte çalışacaklar. Netflix , Mr. Robot filminin ödüllü yaratıcı Sam Esmail tarafından yazılıp yönetilecek Leave the World Behind filminin hakları kıyasıya bir rekabet sonunda satın aldı. 

Rumaan Alam'ın yeni romanı Leave the World Behind, çocuklarıyla güzel bir vakit geçirmek isteyen mutlu bir çiftin Long Island'ın uzak bir köşesinde tatile gitmeleri sonucu yaşanan olaylar silsilesini konu alıyor. Kiraladıkları mülkün sahipleri bir anda ve paniklemiş bir şekilde eve geri döndüklerinden şehirde yaşanan büyük bir hadiseden bahseder ama aile neye inanacağını bilemez. Televizyon ve internet kapanmış ve telefonlar çekmemektedir. Her iki aile gergin bir şekilde bir arada olmak zorundadır. Birlikte geçirdikleri bu süreçte ırk, sınıf ve ebeveynlik konularını sorgulayacak anlar yaşanır.

Netflix, Apple ve MGM, geçtiğimiz haftalarda bu film ile birlikte Will Smith başrollü Emancipation ve George Miller'ın en son projesi Three Thousand Years of Longing dahil olmak üzere birçok film için rekabet ettiler. Leave the World Behind fiminin haklarının sahibi Netflix oldu. 

Yorumlar