Jumanji: The Next Level Filminden Fragman Yayınlandı

Kevin Hart ve Dwayne Johnson’lı Jumanji serisinin yeni filminden fragman yayınlandı.

Hızlı ve Öfkeli serisinin yıldızı Dwayne “The Rock” Johnson ve komik aksiyonların aranan ismi Kevin Hart’ın başrolü paylaştığı, ilk filmi oldukça beğenilen Jumanjı’nin ikincisi geliyor. Jumanji: Welcome to The Jungle filmi başarılı bir gişe performansı sergileyince ikinci film olan Jumanji: The Next Level macerayı bambaşka bir boyuta taşıyacak.

Jumanji: The Next Level’da İşler Epey Karışıyor

Bir oyunun içerisinde geçen filmin bir ucu da son dönemde popüler olan Black Mirror gibi dizilerin anlattığı bilim kurgu ile bezeli geleceğe göz kırpıyor. Yeni filmde Dwayne Johnson’ın hayat verdiği Spencer karakteri oyun içinde kayboluyor. Diğer karakterler Spencer’ı kurtarmak için seferber oluyor ancak filmin esprisi tam da burada ortaya çıkıyor. Çünkü oyun içinde artık karakterlerin avatarları da farklı. Spencer karakteri oyunda dedesi De Vito halinde. Kevin Hart ise artık Franklin karakteri ile karşımızda.

Jumanji Fragmanına Büyük İlgi

Jumanji: The Next Level filminin fragmanı paylaşıldığı andan itibaren çok büyük bir ilgi ile karşılaştı. Tıklanma rekorları kırmaya hazırlanan fragman; filmin gişede başarılı olabileceğine dair yapımcılara umut verdi. Fragman daha ilk gününü tamamlamadan 3 milyon izleyiciyi geçmiş durumda.
Jumanji: Vahşi Orman

Jumanji: Vahşi Orman

Vizyon Tarihi: 28 Aralık 2017
Yönetmen:

Yorumlar