Jurassic Park Artık Netflix'te

Jurassic Park Artık Netflix'te

Netflix, “Jurassic Park“ serisinin ilk üç filminin haklarını satın aldı. Orijinal üçleme yakın bir tarihte Netflix platformu üzerinden izlenebilecek.

Dijital platformlar, çeşitli yapımların gösterim haklarını almak için yarış halindeler. Netflix neredeyse her ay, birçok dizi ve filmin gösterim hakkını satın alarak kullanıcılarına zenginleştirilmiş bir içerik sunuyor. Son olarak Netflix, Universal'ın "Jurassic Park" serisinin ilk üç filminin gösterim haklarını satın aldı. 1993 yapımı "Jurassic Park", 1997 yapımı "The Lost World: Jurassic Park" ve üçlemenin son filmi "Jurassic Park III" 1 Ağustos tarihinden itibaren Netflix platformu üzerinden izlenebilecek.

Şu anda Netflix Türkiye'de 2018 yapımı "Jurassic World: Fallen Kingdom" filmi izlenebiliyor. Ancak hem "Jurassic World: Fallen Kingdom" hem de 2015 yapımı “Jurassic World" Amerika'da herhangi bir dijital platform üzerinden yayınlanmıyor. İlerleyen süreçte serinin son iki filmi için de anlaşmanın imzalanması bekleniyor.

"Jurassic Park" Üçlemesi Hakkında

"Jurassic Park" serisinin ilk iki filmi usta yönetmen Steven Spielberg'ün imzasını taşıyordu. Orijinal film üçlemesinde Sam Neill, Laura Dern ve Jeff Goldblum oyuncu kadrosunda yer alıyordu. Devam filmlerinde ise devamında Goldblum'a, Julianne Moore ve Pete Postlethwaite ikilisi eşlik etti. Serinin üçüncü filmi "Jurassic Park III"ü Joe Johnston yönetti. Bu filmin oyuncu kadrosunda William H. Macy ve Téa Leoni yer alıyordu ve ilk filmdeki Sam Neill'in seriye geri dönüşü ele alınıyordu.

Jurassic Park 3

Jurassic Park 3

Vizyon Tarihi: 24 Ağustos 2001
Yönetmen:

Yorumlar