Jurassic World 3: Dominion Çekimlerine Temmuz Ayında Devam Edilecek

Jurassic World 3: Dominion Çekimlerine Temmuz Ayında Devam Edilecek

Koronavirüs salgını nedeniyle duran Jurassic World 3 filminin çekimlerine devam edilme kararı alındı.

Başrollerinde Chris Pratt ve Bryce Fallas Howard’ın yer aldığı Jurassic World 3: Dominion filminin çekimlerine koronavirüs salgını nedeniyle ara verilmişti. Universal Pictures’ın yaptığı resmi açıklamaya göre set, sağlık tedbirleri alınarak temmuz ayında tekrar kurulacak ve çekimlere devam edilecek.

Universal Pictures, Jurassic World 3: Dominion filminin çekimleri hakkında “"Belirtileri olan herkes evlerine gönderilmeden önce karantinaya alınacak. Güvenliği sağlamak amacıyla oluşturulan protokollere uyum sağladığımızdan emin olmak istiyoruz. Maliyet önceliğimiz değil. Bizi ilgilendiren kısım güvenlik." ifadeleriyle süreç hakkında açıklamalar yaptı.

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok filmin çekimlerine ara verilmişti. Normalleşme adımları ve salgının bir ölçüde kontrol alınmış olması film şirketlerini ve stüdyolarını harekete geçirdi. Sinema ve televizyon dünyası, setlere ve oyunculara ilişkin çeşitli tedbirleri içeren ortak bir şekilde birçok yeni kurallar oluşturdu.

Jurassic Park: Dominion Filminin Oyuncu Kadrosu

Filmde başrol oyuncuları Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard’a Laura Dern, Jeff Goldblum ve Sam Neill eşlik edecek. Filmin yönetmen koltuğunda ise Colin Trevorrow oturuyor. filmin vizyon tarihi ise salgına ve sinemaların açılmasına bağı. Salgın kontrol altına alınması ve sinemalar açılıp gerekli tedbirlerin sağlanması takdirde filmin 11 Haziran 2021 tarihinde beyazperdede seyircisi ile buluşması planlanıyor.

Yorumlar