Jurassic World Serisinin Devam Filmi Youtube'da Yayınlandı

Jurassic World Serisinin Devam Filmi Youtube'da Yayınlandı

Jurassic Park’tan doğan Jurassic World evreni yeni “kısa” filmi ile bizlerle.

Steven Spielberg’in Jurassic Park serisinin efsaneleşmesinin ardından son yıllarda karşımıza Jurassic World ismiyle çıkan ve kimilerince Jurassic Park’ı devam ettiren kimilerince ise asıl seriden tamamen ayrılması gereken serinin yeni filmi yayınlandı. Üstelik bu yeni filme ücretsiz olarak erişebilir ve çok kısa sürede bitirebilirsiniz. Çünkü bu Youtube’da yayınlanan 8 dakikalık bir kısa filmden ibaret.

 

Jurassic World: Battle At Big Rock Filminin Konusu

İnsanların bir anda yayınlanınca seriyi devam ettirecek bir filmin uzun fragmanı sandığı video aslında seriyi devam ettiren bir kısa film. Jurassic World’ün yönetmeni Colin Trevorrow’un daha önce seriye bir kısa film eklemek için söz verdiği öğrenildi. Filmde Jurassic World: Fallen Kingdom filminden hemen sonrası anlatılıyor.
 

Yeni Jurassic World Filmi Gelecek

Uzun metraj filmlerin yönetmeni olan Colin Trevorrow’un Jurassic Park hayranlarına sunduğu bu kısa film deneyiminin ardından herkes serinin yeni filmini merakla bekliyor. Jurassic Park dizi mi olacak, aynı isimle yeni film mi gelecek tartışmaları uzun süredir devam ederken; Trevorrow'un Jurassic World serisinin devamı için çekeceği film 2021'de vizyonda olacak. JURASSIC WORLD BATTLE AT BIG ROCK FİLMİNİ BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ
 
Jurassic World: Yıkılmış Krallık

Jurassic World: Yıkılmış Krallık

Vizyon Tarihi: 08 Haziran 2018
Yönetmen:

Yorumlar