Kahkaha Garantili Simon Pigg Filmleri!

Ünlü İngiliz oyuncu, yazar ve komedyen Simon Pigg’in filmografisinden birbirinden eğlenceli bir seçki!

Aşkı Yakala / Man Up -2015

Aşkı Yakala / Man Up -2015

34 yaşındaki Nancy Bell bekâr ve flört etmek konusunda son derece beceriksiz bir kadındır. Ailesinin evlilik yıldönümünü kutlamak üzere Londra'ya giderken trende uyuyakaldığı sırada bir kadının ona bıraktığı kişisel gelişim kitabıyla trenden iner. 40 yaşındaki boşanmış Jack ise kör bir randevuya çıkmıştır ve tam da buluşma yerinde ve buluşma saatinde, elinde aynı kitapla beklemesi gereken randevusunun yerinde Nancy’yi görünce buluşacağı kişinin o olduğunu düşünür. Bu yanlış anlaşma her ikisi için de alkol, gerçekler, kayıp boşanma evrakları ve bol kahkahayla bezeli bir yolculuk başlatır.

Dünyanın Sonu / The World's End -2013

Dünyanın Sonu / The World's End -2013
Hayatı dolu dolu yaşayan orta yaşlı Gary’nin en büyük amacı yirmi yıl önce en yakın dört arkadaşıyla çıktığı “Golden Mile”ı bitirmektir. Peter, Oliver, Steven ve Andy ile, gençken kasabaları Newton Haven’ın on iki pubının her birine uğramalarını gerektiren bu büyük yolculuğu denemiş ama yolun yarısında sarhoşluktan darmadağın olmuşlardır. Evli, çocuklu, kariyerli bu adamların tüm karşı çıkmalarına rağmen Golden Mile tamamlanmalı, tüm pub’lar gezilip “Dünya’nın Sonu”na ulaşılmalıdır. Gary King’i bu uğurda hiçbir şey durduramaz. Yüksek teknolojili bir robot istilası bile…

Paul -2011

Paul -2011
İki çizgi roman hayranı İngiliz Comic-Com'a katılmak için Amerika’ya giderler. İki kafadar 51. bölge civarında bir kaza yapıp kendilerini polislerden kaçarken bulduklarında yeni yol arkadaşları Paul’un Roswell'e düşen uzay gemisinden kurtulan tek uzaylı olduğunu ve uzun süredir tutulduğu 51. Bölgeden kaçtığını öğrenirler. Ancak evine dönmesi için yardım ettikleri yeni arkadaşları çizgi romanlardan tanıdıkları uzaylılardan hem oldukça farklı, hem de tam bir baş belasıdır.

Sıkı Aynasızlar / Hot Fuzz -2007

Sıkı Aynasızlar / Hot Fuzz -2007
Nicholas Angel, ekibinin geri kalanının motivasyonunu bozacak kadar iyi bir polis memurudur. Suç oranı düşük Sandford kasabasına atanan Nicholas, Danny Butterman ile ortak olacaktır. Her şey Angel için sakin görünmektedir, ta ki iki aktörün başı kesilmiş bulunana dek. Kaza diye nitelendirilen bu duruma Angel asla ikna olmaz.

Zombilerin Şafağı / Shaun of the Dead -2004

Zombilerin Şafağı / Shaun of the Dead -2004
Shaun’un hayatı artık tıkanma noktasına gelmiştir. Bütün vaktini en iyi arkadaşı Ed’le birlikte Winchester adlı bir barda, annesi ve kız arkadaşının yarattığı problemleri çözmeye çalışmakla geçirmektedir. Liz'in kendisini terk etmesiyle Shaun sonunda hayatını bir düzene sokmaya karar verir. Kız arkadaşının kalbini tekrar kazanıp annesiyle olan sorunlarını çözecek, yetişkin bir erkek olmanın sorumluluklarını yerine getirecektir. Planı devreye soktuğu sırada zombilerin ülkeyi ele geçirmesi sürece sekte vurur; şimdi araya giren zombi gündemini halleder halletmez bu konuya dönmesi gerekmektedir.