"Kalp Atışı" Yeni Bölümünde Neler Olacak?

avatar
Anonim Editör
Show Tv' nin her Cuma akşamı büyük beğeniyle izlenen ve yeni bölümü büyük merakla beklenen dizisi Kalp Atışı' nın 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Eylül' ün Ali Asa' ın evlilik teklifini kabul etmesi büyük merak uyandırdı. İşte Kalp Atışı 14. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ipuçları...

Kalp Atışı 14. Bölüm Fragmanı Yayınladı!

Dizinin tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınladı. Ali Asaf ve Eylül' ün arasındaki buzların eridiği, İpek' in ağlayarak Eylül' e sarıldığı tanıtımda Eylül' ün Ali Sahaf' ın yarım kalan evlilik teklifini kabul ettiği sahne dikkat çekti.

Geçen Bölümde Neler Yaşandı?

Ali Asaf' ın sözlerini duyan Ziyanur kalp krizi geçirerek yere yığıldı. Ziyanur' u hayata döndürmek için elinden geleni yapan Ali Asaf' ın en büyük destekçisi Eylül oldu. Esma sayesninde kendisine komplo kuranın Sinan olduğunu anlayan Eylül, ondan hesap sordu. 

Babasına söylediği sözlerden dolayı büyük bir pişmanlık yaşayan Ali Asaf, bir yandan da Eylül' e gerçekleri söylemek istedi. Bahar' ı öldüren ve hastanede tedavi olan saldırgan Eylül' e özür mektubu bırakarak kendini öldürmeye çalıştı. Süleyman' ın hasta yatağında Ziyanur' u ziyaret ettiği anlarda ise nefesler tutuldu. Süleyman, Ziyanur' u geçmişiyle ilgili önemli bir sırrı Ali Asaf' a söylemekle tehdit etti. Süleyman' ı engellmeye çalışan Ziyanur' un yere yığıldığı final sahnesi izleyiciyi ekran başına kilitledi.