Kaptan Amerika Hayranlarını Üzecek Açıklama

Kaptan Amerika Hayranlarını Üzecek Açıklama

Kaptan Amerika karakterine hayat veren Chris Evans'tan hayranlarını üzecek açıklama geldi. Chris Evans, Kaptan Amerika karakterini tekrar canlandırmayacak.

Marvel Sinematik Evreni'nin sevilen karakterlerinden olan Kaptan Amerika'yı canlandıran ünlü oyuncu Chris Evans, yaptığı bir paylaşım ile birlikte karakteri tekrardan canlandırmayacağının haberini verdi.

Geçtiğimiz Cuma günü misafir olduğu The Graham Norton Show'da Evans, Kaptan Amerika karakterine hayat verdiği sürenin resmi olarak sonlandığını açıkladı. Ünlü oyuncu birçok Marvel filminde Kaptan Amerika (Steve Rogers) olarak seyircilerin karşısına çıkmıştı. Evans, Avengers: Endgame (Yenilmezler: Son Oyun) filminin üst seviyedeki finalinin sonrasında role tekrardan dönmenin riskli olduğunu söyledi.

Geri Dönmek Çok Riskli

Seri boyunca çok keyifli zaman geçirdiğini ve çok iyi seviyeye çıkmayı başardıklarını belirtirken, böyle bir noktada geri dönmek çok riskli sözlerini ekledi. Kaptan Amerika rolünün kendisi için iyi bir deneyim olduğunu söyleyen ünlü oyuncuya göre "böyle bırakmak" daha iyi.
Chris Evans kesin olarak hayır demediğini söylerken evet de demediğini belirtirken, üzerinde çalıştığı başka projelerin de olduğunu ekledi. Evans'a göre Kaptan Amerika, karmaşık bir hikayeyi tamamladı.

Avengers: Endgame'in Tadını Kaçırmak İstemiyorum

Kaptan Amerika'nın geri dönmesi durumunda sadece para için yapılmaması gerektiğini söyleyen Chris Evans, "Sadece seyirciler heyecanlanmak istiyor diye bunu yapamayız. Ne göstereceğiz? Hikayeye ne ekliyoruz? Pek çok şeyin bir araya gelmesi gerekiyor. Şu anda bu gerçek olacak gibi gelmiyor. dedi. Ayrıca Evans, Avengers: Endgame'in tadını kaçırmak istemediğini de ekledi. 
Böylece Kaptan Amerika, Avengers: Endgame filmi ile son kez karşımıza çıkmış oldu.
İlk Yenilmez: Kaptan Amerika

İlk Yenilmez: Kaptan Amerika

Vizyon Tarihi: 02 Eylül 2011
Yönetmen:

Yorumlar