Karakomik Filmler 2 Netflix'e Geliyor

Karakomik Filmler 2 Netflix'e Geliyor

26 Haziran’da “Karakomik Filmler 2” Netflix’te!

2020 yılının başında vizyona giren ve ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın son filmi; “Karakomik Filmler 2” 26 Haziran Cuma günü Netflix’e geliyor.

Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmlerine Karakomik Eleştiriler

Türkiye’nin önde gelen komedyenlerinden biri olan Cem Yılmaz, 2019 ve 2020 yıllarında “Karakomik Filmler” isimli farklı bir film serisi ile seyirci karşısına çıkmıştı. Bu filmlerde komedinin biraz dışına çıkarak iki farklı konuyu işlemişti. Bu girişimi, sinemaseverleri ikiye bölmüştü. Bir taraf, her zamankinden farklı bir yapım olduğu için bu girişimi ile Cem Yılmaz’ı desteklemiş, diğer taraf ise bu girişimi başarısız bulmuştu.

Karakomik Filmler 2’yi Cem Yılmaz Duyurdu

“Karakomik Filmler” serisinin ilk filmi “İki Arada” ve “Kaçamak” filmlerinden oluşuyor ve Netflix Türkiye platformu üzerinden izlenebiliyor. Cem Yılmaz, bugün Twitter hesabı üzerinden “Karakomik Filmler 2”nin de 26 Haziran Cuma gününden itibaren Netflix üzerinden izlenebileceğini duyurdu. Ünlü komedyen: “Muhteşem kadrolu 2 güzel filmimiz Netflix’le evlerinize geliyor...(olumlu)” ifadesiyle beraber filmin afişini de twitter hesabından paylaştı.

Karakomik Filmler 2 Filminin Konusu

“Karakomik Filmler 2” Deli ve Emanet isimli iki farklı filmden oluşuyor. Deli filminde, bir taksi şoförünün hayatına odaklanıyoruz. Taksi şoförünün en büyük hayali sevdiği kızın karşısına geçebilmek ve onunla oturabilmek iken bir gece mesaisinde başına gelen olayları izleyeceğiz. Emanet filminde ise sürekli yetenek yarışmalarına katılarak ünlü olma hayali kuran ve bu hayalinin peşinde koşan bir dansçıyı izleyeceğiz.

Karakomik Filmler 2 Oyuncu Kadrosu

Deli filminin kadrosunda Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Büşra Develi, Cem Davran ve Emin Gürsoy yer alıyor. Emanet filminde ise Cem Yılmaz’a Özge Özpirinçci, Çağlar Çorumlu, Celil Nalçakan ve Tansu Biçer eşlik ediyor.

Karakomik Filmler 2

Karakomik Filmler 2

Vizyon Tarihi: 17 Ocak 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar