Karakomik Filmler 2'nin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Karakomik Filmler 2'nin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Cem Yılmaz’ın eleştirilen denemesi Karakomik Filmler’in ikinci bölümünün vizyon tarihi belli oldu.

Ülkenin en usta sinemacılarından olan aktör ve komedyen Cem Yılmaz; gişede başarısız bulunan ve oldukça eleştirilen Karakomik Filmler’in ikinci ikilisi olan Deli ve Emanet isimli filmlerin vizyon tarihini açıkladı. Yılmaz; açıklamaya filmlerin afişini de ekledi. İlk filmlerdeki güçlü oyuncu kadrosunu koruyan Deli ve Emanet’in vizyon tarihi 17 Ocak 2020 olacak.

Karakomik Filmler ve Mısır Krizi

Cem Yılmaz’ın tek biletle, tek seansta birer saatlik iki film izlettiği ve Türk sinemasında ilk denebilecek bir deneme olan Karakomik Filmler; normalde 2019 senesinin başında vizyona girecekti. Ancak sene başında patlak veren mısır krizinin ardından filmin vizyon tarihi 18 Ekim 2019’a kaldı.  Bu süreçte Cem Yılmaz ve seyirci arasına mesafe mi girdi yoksa Karakomik Filmler seyircinin ilgisini mi çekmedi bilmiyoruız ancak 2 Arada ve Kaçamak isimli filmler Cem Yılmaz’ın bugüne dek en düşük miktarda gişe hasılatı yapan filmleri oldu. Buna rağmen Cem Yılmaz; Karakomik Filmler 2’ye dair planlarını değiştirmedi. Denemeye devam edecek olan Yılmaz’ın yeni filmleri aynı formatta 17 Ocak 2020’de izleyici ile buluşacak.

Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet Filmlerinin Oyuncu Kadrosu

Cem Yılmaz’ın 2 Arada ve Kaçamak adlarını taşıyan ilk Karakomik Filmler’i; Cem Davran, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Özkan Uğur, Uraz Kaygılaroğlu gibi tanıdık isimlerden oluşan güçlü bir kadroyla sahne almıştı. Deli ve Emanet ismini taşıyan Karakomik Filmler 2’de de oldukça iddialı isimler var. Özkan Uğur, Cem Davran, Büşra Develi, Emin Gürsoy, Özge Özpirinçci, Çağlar Çorumlu, Celil Nalçakan ve Tansu Biçer bu iddialı kadrodaki isimler.

Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet Filmlerinin Afişi

Karakomik Filmler Emanet

Karakomik Filmler Emanet

Vizyon Tarihi: 16 Ocak 2020
Tür:

Yorumlar