Kardeşini Köpek Saldırısından Kurtaran Bridger Walker'a Sürpriz

Kardeşini Köpek Saldırısından Kurtaran Bridger Walker'a  Sürpriz

Robert Downey Jr. ve Tom Holland, köpek saldırısına uğrayan Bridger Walker’a hediye sözü verdi.

9 Temmuz’da kardeşini korumak için ciddi bir yaralanan Bridger Walker bütün dünyada konuşulmaya başlandı. 6 yaşındaki Walker, yaşanan talihsiz olayın ardından birçok ünlü isimden görüntülü konuşma ve telefon almaya başladı. Robert Downey Jr. ve Tom Holland da bu ünlü isimler arasına katıldı. 

Bridger Walker’ ın teyzesi Nicole Noel Walker, 12 Temmuz'da, Instagram üzerinden Avengers oyuncularını etiketlediği bir yazı ile ilk olarak Captain America karakterine hayat veren Chris Evans'ın dikkatini çekti. Walker, kız kardeşini kurtardıktan sonra 90 dikiş gerektiren bir yaralanma yaşadı. Bu nedenle de teyze Walker, yıldız oyunculardan küçük çocuğa cesaret verici sözler söylemelerini istedi. Nicole Walker, ünlüler ve Bridger arasındaki her sohbeti sosyal medya aracılığıyla paylaştı. 16 Temmuz'da Walker, Chris Evans'ın Bridger'a gerçek bir Captain America kalkanı vereceğini söylediği bir video gönderdiğini ve şimdi de Robert Downey Jr. ile Tom Holland'ın da benzer sözlerini takipçileri ile paylaştı. 

Iron Man karakteri ile akıllara kazınan Robert Downey Jr. görüntülü mesajında Evans'a gönderme yapmayı da ihmal etmedi. “Bridger, sen bir rock yıldızısın. Captain America'nın sana bir kalkan gönderdiğini duydum. Ben daha iyisini yapacağım, sen beni bir sonraki doğum gününde ara. Sana özel bir şeyim var.” dedi.

Aynı şekilde Tom Holland da kostümünü giyerek Bridger'la görüntülü bir görüşme gerçekleştirdi  ve “Çok cesur olduğunu söylemek istiyorum dostum. Hepimiz seninle gurur duyuyoruz ve küçük kız kardeşin senin gibi birine sahip olduğu için çok şanslı." dedi. Holland,  Bridger'ı  yeni  Spider-Man filminin çekimlerine davet etti.

Yorumlar