Karlar Ülkesi 2 Açılış Rekoru Kırabilir

Karlar Ülkesi 2 Açılış Rekoru Kırabilir

Karlar Ülkesi 2; 6 yıl aranın ardından açılış rekoru ile geri dönüyor.

2013 senesinde vizyona giren Frozen/Karlar Ülkesi filmi sadece çocukların değil yetişkinlerin de büyük beğenisini toplamış ve Türkiye’de 1 milyonun üzerinde izleyici tarafından seyredilmişti. Yarattığı karakterleri ve müzikleri ile hafızalara kazınan film yıllar sonra tekrar seyircisine kavuştu. Karlar Ülkesi 2 ismini taşıyan devam filmi Kasım ayının haftasonu açılış rekorunu kıracak gibi görünüyor. 

Karlar Ülkesi 2 Filmi Nasıldı? Karlar Ülkesi 2 Cinedb Eleştirisi

Kasım Ayının En İyi Açılış Yapan Filmi Karlar Ülkesi 2 Olabilir

Unutulmaz atmosferi, masalsı karakterleri ve akla kazınan müzikleri ile 6 sene aranın ardından çocuklara ve animasyon seven yetişkinlere tekrar merhaba diyen Karlar Ülkesi 2 filmi vizyona girdiği ilk günü 42 milyon dolar hasılat ile kapatmıştı. Filmin ilk haftasonunda son saatlere girilirken bu miktarın en az üçe katlandığını ve filmin ilk haftasonunda 120 milyon doların üzerinde bir hasılat yapacağını düşünüyoruz. Bu gerçekleştiği takdirde Karlar Ülkesi 2; bugüne dek Kasım ayında vizyona giren filmler arasındaki en iyi açılış haftasonu hasılatını elde etmiş olacak.

Frozen/Karlar Ülkesi 2 Filminin Kadrosu ve Konusu

Karlar Ülkesi 2 filminde Karlar Kraliçesi Elsa ve kardeşi Anna yaşadıkları krallıktan ayrılarak epey uzun bir seyahate çıkıyor. Anna ve Elsa’ya; Kristoff, Olaf ve Sven gibi sevilen karakterler eşlik ediyor. İkinci filmin yönetmenlik koltuğunda tıpkı ilk filmde olduğu gibi Jennifer Lee ve Chris Buck var. Karlar Ülkesi 2 filmi ile ilgili eklenmesi gereken en önemli not ise birinci filmin müziklerini yapan kadronun ikinci filmin müzikleri için de beraber çalışmış olması. İlk filmdeki Let It Go/Aldırma isimli parçaya iddialı bir rakip gelmiş olabilir.

Karlar Ülkesi II

Karlar Ülkesi II

Vizyon Tarihi: 20 Kasım 2019
Tür:

Yorumlar