Keanu Reeves'in Yeni Hali Şok Etti

Keanu Reeves'in Yeni Hali Şok Etti

Keanu Reeves’in yeni imajı gören herkesi şaşırttı.

Son dönemlerde belki de Matrix dönemi sonrası kariyer zirvesini yaşayan ve sosyal medyanın yeni yıldızı haline gelen Keanu Reeves; yeni haliyle herkesi şok etti. Yakışıklı oyuncu, John Wick serisinin ardından yaptığı bazı açıklamaları, toplu taşıma kullanması vs. gibi durumlarla büyük bir hayran kitlesi toplamıştı. Matrix sonrası çöküşe geçen kariyerini ve itibarini toplayan usta aktörün yeni filmi Bill&Ted 3 için yaptığı imaj değişikliği oldukça ilginç görüntülere sebep oldu.

 

Keanu Reeves Kilo Aldı

Bill&Ted 3 isimli filmin setinden sızdırılan fotoğraflar herkesin ağzını açık bıraktı. Yeni filmi için bolca kilo alan Reeves; bildiğimiz halinden epey uzaktı. Saçlarını ve sakallarını uzatmıştı. Üstelik üzerindeki ilginç kıyafetle birlikte fotoğraflardaki kişinin Keanu Reeves olduğunu anlamak bile oldukça zor.

 

Bill&Ted 3 Filminin Konusu ve Kadrosu

Keanu Reeves’in başrolünde yer alacağı Bill&Ted 3 filmi 1989 tarihli Bill&Ted’s Excellent Adventure isimli bir komedi filminin devam projesi. Projenin Keanu Reeves’in kariyerini yeniden sekteye uğratacağına dair büyük şüpheler var. 2020’de vizyona girecek olan filmin yönetmeni Dean Parisot. Oyuncu kadrosunda ise Kid Cudi, William Sadler ve Samara Weaving gibi isimler var.

Yorumlar