Keanu Reeves’li Replicas Filminden Afiş Geldi

Sinemanın başarılı bilim kurgu filmi Matrix ile akıllara kazınan Keanu Reeves bu kez nörobilimci olarak izleyici karşısına çıkacak.

 

Başarılı nörobilimci William Foster, işine ve ailesine tutkuyla bağlı olan bir adamdır. Emeklerinin karşılığını almak için uğraşan bilim adamı büyük bir proje üzerinde çalışmaktadır. Bir insan zihnini başarılı bir şekilde bilgisayara aktarabilmenin eşiğindeki adamın dünyası, ailesinin hayatını kaybettiği bir trafik kazası ile altüst olur. Onları diriltmek için çaresizce uğraşan Foster, ailesinin klonlarını yaratmak için meslektaşı Ed Whittle ile çalışmaya başlar. Ancak kaybettiği 4 kişilik ailesinden yalnızca 3 kişiyi geri getirebilme şansı olduğunu anladığında büyük bir karar vermek zorunda kalacaktır.

 

Kod Adı: Londra filminin senaristliğini üstlenen Chad St. John’ un imzasını taşıyan filmin yönetmen koltuğundaki isim Jeffrey Nachmanoff oluyor. Filmde yakışıklı oyuncuya Alice Eve, Thomas Middleditch, John Ortiz, Nyasha Hatendi ve Emjay Anthony gibi isimler eşlik edecek.

Yorumlar