Keanu Reeves; Marvel'da Süper Kahraman Olacak

Keanu Reeves; Marvel'da Süper Kahraman Olacak

Keanu Reeves’e Marvel’dan büyük teklif geldi.

Matrix serisinin ardından kariyeri bir türlü toparlanamayan Keanu Reeves; resmen şova kalktı. John Wick serisi ile eski popülerliğine kavuşan Reeves; Cyberpunk 2077 isimli video oyunda yer alacak. Beyaz perdede toparlanan kariyerinin yanısıra Keanu Reeves son dönemde sosyal medyada da oldukça popüler hale geldi. Gerek halk ile aynı toplu taşıma araçlarını kullanması gerek iyilik severliği ile şehir efsaneleri ve gerçekler birbirine girdi; Reeves bir halk kahramanı haline geldi.

 

Keanu Reeves; Marvel’da Rol Alacak

Yükselişi tam gaz devam eden tecrübeli aktör Keanu Reeves için Marvel cephesinden oldukça önemli bir açıklama geldi. Marvel’ın yöneticilerinden Kevin Feige yaptığı açıklamada Keanu Reeves’e Marvel’da rol alması için açık çek sunacaklarını belirtti. Marvel; Reeves’e istediği karaktere hayat verme şansını sunacak. Keanu Reeves ile çalışmak konusunda oldukça kararlı olan Marvel’ı hayranları da destekliyor.

Matrix Defteri Kapandı

Uzun bir süredir Keanu Reeves’in kariyer zirvesi yaşadığı Matrix serisinin devam edeceği konuşuluyordu. İlk önce Reeves; serinin devam etmesi halinde rol almak istediğini belirtti. Ardından serinin muhtemelen devam edeceği ve yönetmenlerin yine Wachowski kardeşler olacağı belirtildi. Ancak devam filminde Neo karakterine Keanu Reeves yerine Black Panther filminin başarılı oyuncusu Michael B. Jordan hayat verecek.
 

Yorumlar