Keira Knightley Artık Çıplak Kalmayacak

Keira Knightley Artık Çıplak Kalmayacak

Ünlü İngiliz aktris Keira Knightley; artık vücudunu göstermeyeceğini açıkladı.

Birçok önemli filmde rol alan 34 yaşındaki İngiliz aktris Keira Knightley; oldukça ilginç açıklamalarda bulundu. Daha önce Karayip Korsanları serisinde Elizabeth Swann karakterini canlandıran ve kariyerinde büyük bir sıçrama yakalayan Knightley; The Imitation Game, Anna Karenina, Colette, Berlin I Love You, Aşk ve Gurur gibi birçok önemli filmde rol almıştı. Keira Knightley aldığı karardan dolayı artık kamera karşısında soyunmayacak.

Keira Knightley: “Göğüslerim Sarktı”

Keira Knightley; gençlik yıllarında kamera karşısında çıplak olduğu zaman kendisini gayet rahat hissettiğini ancak bundan sonra bunu yapmayı düşünmediğini belirtti. İki kız çocuğu annesi olan Keira Knightley; aldığı bu kararının sebebi olarak vücudunun görüntüsünün değiştiğini söyledi. Bedensel görüntüsü değiştiği ve göğüsleri sarktığı için Knightley artık kamera karşısında çıplak kalmayacak.

“Bedenim Harika İş Çıkardı.”

Dört sene önce James Righton ile olan evliliğinden Eddie isimli kızı dünyaya gelen Knightley; geçtiğimiz yıl da ikinci kızı Delilah’a kavuşmuştu. Vücudundaki değişimlerin bu doğumlardan sonra gerçekleştiğini belirten Knightley; bedeniyle mutlu olduğunu ve bugüne dek çok iyi işler çıkardığını belirtti.

Yorumlar