Kendine Özgü Anlatamıyla Baba Nerdesin Kayboldum Filminden Poster!

Kendine Özgü Anlatamıyla Baba Nerdesin Kayboldum Filminden Poster!

Kendine özgü bir sinemasal anlatım dili ile dikkatleri üzerine çeken filmin öykü yapısı, farklı karakterler üzerinden ilerliyor.

Gündelik hayatta her zaman fark edilemeyen durumlar, filmin içinde beklenmedik bir finalle sonlanıyor. Baran Akbulut , Yıldız Çağrı Atiksoy , Yiğit Kirazcı , Bestemsu Özdemir, Tomris Çetinel, Murat Göksu, İbrahim Raci Öksüz, Özgür Dereli, Alpay Yurtseven, Fırat Turgut’un rol aldığı Baba Nerdesin Kayboldum filminden poster yayınlandı.

Aşkın, uzun süredir çalıştığı sinema sektöründe hayallerini bulamamış, babasının ölümüyle memleketine geri dönmüştür. Kendisini, yıllar önce reddettiği hayatın tam ortasında bulmuştur. Her şey sabitlenmiş gibidir. Bir babanın gidişi midir yıkım? Hayalleri kaybolan bir nesil, değiştirmek istedikleri bir dünyada neden kendine bir yer arar? Alışılmış düzeni bozmamak için oynanan oyunlar, tekrarlanıp gider.Bir kadının sevgisi; zamanı geri almaya ve zihinsel çelişki içinde olan bir adama doğru çıkışı bulmaya yardımcı olur mu? Gerçeklerden niye utanılır, sakladığımız için mi? Aşkın; giderek daralan çemberin içinde, ailesi, dostu Ali ve onu değiştirmeyi kendisine görev edinmiş Oya arasında yeni bir hayat kurabilecek mi?

Baba Nerdesin Kayboldum, 7 Eylül’de Chantier dağıtımı ile sinemalarda!

  

Baba Nerdesin Kayboldum

Baba Nerdesin Kayboldum

Vizyon Tarihi: 07 Eylül 2018
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar