Kingsman Spin-Off'u The King's Man Filminden Fragman

Casus teşkilatı hikayesi Kingsman’in yeni filmi The King’s Man’den fragman yayınlandı.

Kingsman serisi adı altında daha önce Kingsman: Gizli Servis ve Kingsman: Altın Çember isimleri ile iki filmini izlediğimiz casusluk serisine oldukça ilginç bir spin-off filmi geliyor. Seride anlatılan casusluk teşkilatının kuruluş yıllarını anlatacak olan The King’s Man filminin yayınlanan fragmanında dünyaca ünlü Arabistanlı Lawrence karakterini de görüyoruz.

 

The King’s Man Filminin Konusu Ne Olacak

Serideki ajan teşkilatının kuruluşunu anlatacak olan film 1900’lü yılların başında geçiyor. Film temelde Birinci Dünya Savaşı’nın arka yüzünü gösterecek. Filmde İngilizlerin meşhur ajanı Thomas Edward Lawrence yani Arabistanlı Lawrence, Rus Rasputin, Alman casus Mata Hari ve İngiliz subay Herbert Kitchener gibi önemli tarihi şahsiyetler yer alacak. Ayrıca fragmanda Birinci Dünya Savaşı’nı başlatan olay olarak tarihe geçen Avusturya-Macaristan Arşidükü Franz Ferdinand’ın öldürülme görüntüleri de var.

The King’s Man Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Seriye bir spin-off olarak eklenecek olan üçüncü filmin yönetmenliğini diğer filmlerde de olduğu gibi Matthew Vaughn yapacak. Arabistanlı Lawrence rolünde Ralph Fiennes’i, Rasputin rolünde Rhys Ifans’ı, Mata Hari rolünde Gemma Arterton’u, Herbert Kitchener rolünde ise Liam Neeson’u izleyeceğiz. Bu isimlere ayrıca Aaron Taylor Johnson, Matthew Goode, Charles Dance gibi oyuncular eşlik edecek.
 
Filmin vizyon tarihi henüz açıklanmadı.
 

The King’s Man Filminin Fragmanı

 

Yorumlar