Kıvanç Sezer'in Küçük Şeyler Filminden Fragman

Kıvanç Sezer’in Küçük Şeyler filminden fragman yayınlandı.

54. Karlovy Vary Film Festivali’nde ana yarışma bünyesine dahil edilmesi ile gündemimize düşen ve yapım aşamasında maalesef Kültür Bakanlığı’ndan yapım desteği alamayan Küçük Şeyler filminin fragmanı yayınlandı. Düşük bütçeyle ve imece usulu çekilen filmin yapımcıları arasında genç ve başarılı yönetmen Tolga Karaçelik de bulunuyor. Film dünya prömiyerini 54. Karlovy Vary Film Festivali’nde yapacak ve festivalin ana yarışma bölümünde yer alacak.

 

Babamın Kanatlar Filmiyle Ödülleri Toplamıştı

Kıvanç Sezer’in önceki filmi olan Babamın Kanatları da dünya prömiyerini 51. Karlovy Vary Film Festivali Ana Yarışma bölümünde gerçekleştirmişti. Ardından 53. Antalya Film Festivali ve 23. Adana Film Festivali’nde ödüller kazanan film bağımsız film takipçileri tarafından beğeni ile karşılanmıştı. Küçük Şeyler filminin de aynı yoldan gitmesi ve başarılı olması bekleniyor.
 

Küçük Şeyler Filmi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Kıvanç Sezer’in yeni filmi Küçük Şeyler’in oyuncu kadrosunda Alican Yücesoy, Başak Özcan, Bülent Emrah Parlak, Seda Türkmen ve Tuğçe Altuğ gibi başarılı isimler yer alıyor. Küçük Şeyler; aslında Babamın Kanatları ile başlayan bir üçlemenin ikinci filmi olacak. Filmin ana konusu ise işini kaybeden bir adamın bozulan evliliği.
Babamın Kanatları

Babamın Kanatları

Vizyon Tarihi: 02 Aralık 2016
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar