“Kızlarım İçin” Dizisi Başlıyor!

Kızlarım İçin dizisnde başrolü üstlenen Fikret Kuşkan Yaşar karakterine hayat veriyor. Dizide 5 kızı ve bir babanın öyküsü konu ediliyor. Daha ilk tanıtımıyla seyirciyi etkisi altına alan Kızlarım İçin sabırsızlıkla bekleniyor. Dizinin senaryosunu Zülküf Yücel kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Mesude Eraslan'ın oturuyor. 
Fikret Kuşkan 5 kızı olan bir baba rolünde karşımıza çıkacak. Kızlarını ise Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Ahsen Eroğlu, Sanem Yeles ve Naz Ar canlandıracak. Dizide cinayete kurban giden annelerine ise Sibel Taşcıoğlu hayat verecek. Oyuncu kadrosunda ise Numan Çakır, Ülkü Duru, Özgün Çoban gibi isimlerde yer alacak.

Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan dizinin konusu ise şu şekilde;

Yaşar evin geçimini sağlamak için mahalleden komşuları Zübeyir’in kahvehanesinde ve oto yıkamacıda çalışmaya başlamış lakin yine de karısının dırdırından kurtulamamıştır. Anne ve babalarının kavgalarına mani olamayan beş kız kardeşinse tek yapabileceği bir an önce kurtulmak için bir yol bulmaktır. En büyük ablaları Selva evli olduğu için bu durumdan en az etkilenenidir. Kumru, evin en büyüğü, tıp fakültesi son sınıftadır ve para kazanıp hem kendini hem kardeşlerini kurtarmasına bir yıl kalmıştır. Sumru da üniversitededir ama o sorunlardan kaçmak için eğlenmeyi seçmiştir. Duygularıyla hareket eder. Canı ne zaman ne isterse öyle davranıp öyle yaşar. Suna daha lisededir ama Kumru ablasını örnek alarak kafasını kitaplara gömerek evdeki huzursuzluktan kaçmaya çalışır. En küçükleri zavallı Hüma ise her şeyden en fazla etkilenen olur. Anne ve babalarına rağmen kız kardeşler mutludurlar. Çünkü birbirlerine sahiptirler. En kötü zamanlarında bile içlerinden biri herkesi güldürecek bir şey yapar. Ancak annelerinin yaptığı bir hata başta Yaşar olmak üzere tüm çocukların hayatını geri dönülmez bir şekilde değiştirecektir.

 

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Güncel Haberler

Popüler Listeler