Knives Out Filminden Yepyeni Bir Fragman Geldi

Knives Out Filminden Yepyeni Bir Fragman Geldi

Zengin kadrosu ile göz dolduran Knives Out filminden yeni fragman yayınlandı.Merakla beklenen film ilk fragmanı Toronto Film Festivali’nde büyük beğeni topladı.

Star Wars: Son Jedi filminin yönetmeni Rian Johnson’ ın yeni filmi Knives Out’ un gişe rekoru kırması bekleniyor. Filmin Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yayınlanan fragmanı izleyenleri kahkahaya boğdu.  Oyuncuların performansları ise çok konuşuldu.

Zengin kadrosu ile büyük bir heyecan yaratan filmin oyuncu kadrosunda, Captain America rolü ile ciddi bir çıkış yapan Chris Evans, James Bond olarak karşımıza çıkan Daniel Craig, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Don Johnson, Michael Shannon, LaKeith Stanfield, Katherine Langford ve Jaeden Martell yer alıyor.

Suç romanları yazan Harlan Thrombey, 85. yaş gününün hemen ardından evinde ölü olarak bulunur. Meraklı ve cüretkar Dedektif Benoit Blanc çaktırmadan araştırmaya dahil oluyor. Blanc, Harlan'ın hiçbir işe yaramayan ailesinden, en sadık çalışanlarına kadar birçok engelle bu zamansız ölümün arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışıyor.

Knives Out, 27 Kasım 2019 tarihinde sinemalarda!

Yorumlar