Komedi Filmi Yakalandın! İçin Geri Sayım Başladı!

New Line Cinema komedisi Yakalandın! bazı erkeklerin ayakta kalan son kişi olmak için ne kadar ileri gidebileceklerini ortaya koyuyor.

Komedi severlerin merakla beklediği Yakalandın! filmi için geri sayım başladı. Jeff Tomsic’in  yönettiği  komedi filminin başrollerinde Hangover serisi ile gönülleri fetheden Ed Helms, Jake Johnson , Annabelle Wallis, Hannibal Buress , Isla Fisher , Rashida Jones ,  Leslie Bibb , Jon Hamm  ve The Hurt Locker, The Town, The Avenger filmleri Oscar adayı Jeremy Renner yer alıyor. 

Senaryosu Rob McKittrick ve Mark Steilen’a , sinema hikayesi Mark Steilen’a ait olan Yakalandın!, “Ebelenmemek Planlama ve Tedbir Gerektirir” başlıklı, Russell Adams imzalı The Wall Street Journal makalesine dayanıyor.  Filmin yapımcılığını Todd Garner ve Mark Steilen, yönetici yapımcılığını ise Richard Brener, Walter Hamada, Dave Neustadter ve Hans Ritter üstlendi.

Filmin kamera arkası yaratıcı ekibi görüntü yönetiminde Larry Blanford, yapım tasarımında David Sandefur, kurguda Josh Crockett ve kostüm tasarımında Denise Wingate’ten oluşuyor. Filmin müziği Germaine Franco tarafından bestelendi. 

Son derece rekabetçi beş arkadaş, her yıl bir ay boyunca, ilkokul birinci sınıftan beri oynadıkları ve hiçbir sınır tanımadıkları elim sende oyunu için kolları sıvarlar. Çocukluk ruhlarını ve dostluklarını canlı tutmak için kendilerini, işlerini ve ilişkilerini tehlikeye atarak, “Elim sende!” savaş narasıyla birbirlerini yenmeye çalışırlar. Bu yıl, oyun, hiç yenilmemiş olan bir arkadaşlarının düğününe denk gelir. Bu da onu nihayet kolay bir hedef hâline getirecektir. Ama o, arkadaşlarının gelmekte olduklarını bilmektedir… Ve hazırlıklıdır. 

Yakalandın!, 29 Haziran’da sinemaseverler ile buluşacak. 

Yakalandın!

Yakalandın!

Vizyon Tarihi: 29 Haziran 2018
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.