Korku Filmi Candyman’dan Teaser Yayınlandı

Korku Filmi Candyman’dan Teaser Yayınlandı

Yahya Abdul-Mateen II başrollü uyarlama korku filmine bambaşka bir bakış açısı kazandıran Candyman’dan tüyler ürpertecek bir teaser yayınlandı.

Sinemanın korku türüne son yıllarda başarılı üretimler yapan Jordan Peele, uyarlama korku filmi Candyman ile tüyler ürpertmeye hazırlanıyor. Resmi fragmanını geçtiğimiz Şubat ayından seyirciye sunan filmden yepyeni bir teaser yayınlandı.  Yayınlanan tanıtım videosunda Candyman efsanesinin meydana gelişi hakkında anekdotlar veriliyor. 

Candyman, Chicago’daki bir şehir efsanesini araştıran genç bir adamı merceğe alıyor. Aynanın karşısında ismini beş kez söyleyen kişilere göründüğü söylentileri yayılan ve zamanla eski bir batıl inanç haline gelen Candyman’i araştırmaya karar veren başrollümüz, çevresindeki insanların kendisini uyarmasına rağmen söylenenlere kulak asmayarak efsanenin peşine düşer ancak çıkmış olduğu bu yolculuk hiç de beklediği gibi geçmez ve kendi ruh sağlığını bozan, insanların birer birer öldüğü yeni bir şiddet dalgasının meydana gelmesine neden olur.

Little Woods filmi ile gönülleri fetheden Nia DaCosta’nın yönetmenliğini üstlendiği korku filminin başrolünde Yahya Abdul-Mateen II yer alıyor. Başarılı oyuncuya kadroda Teyonah Parris, Nathan Stewart-Jarrett ve Colman Domingo eşlik edecek. 1990’lı yılların sinemaya üç kez uyarlanan kült korku filmi Candyman diğer filmlerden bağımsız çağdaş bir uyarlama olarak karşımıza çıkacak. 

Bu yılın en merak edilen filmlerinden olan Candyman, koranavirüs pandemisi sebebi ile herhangi bir ertelenme durumu yaşamazsa 25 Eylül 2020 tarihinde seyircisi ile buluşacak. 

Candyman Tanıtım Videosu:

Yorumlar