Korku Filmi Ma’ dan Fragman Geldi

Başrolünü Oscarlı oyuncu Octavia Spencer’ ın üstlendiği psikolojik gerilim türündeki film Ma’ dan altyazılı fragman paylaşıldı.

Filmin yönetmeniğini Tate Taylor üstlenirken senaristliğini Taylor ile beraber Scotty Landes kaleme aldı. Oyuncu kadrosunda Octavia Spencer’ a Luke Evans, Juliette Lewis, Allison Janney, Missi Pyle, McKaley Miller, Diana Silvers, Dominic Burgess ve Corey Fogelmanis gibi isimler eşlik ediyor.

Ma, orta yaşlarındaki bir kadın ile arkadaşlık kuran bir grup gencin başlarına gelen olayları konu ediyor. Ohio’da yaşayan Sue Ann, kendi dünyasında yaşayan, orta yaşlardaki yalnız bir kadındır. Bir gün kasabaya yakın zamanda taşınmış olan Maggie adında bir kız ve onun arkadaşları ile tanışır. Aileleri ile birlikte yaşayan gençler, üzerlerindeki baskıdan fazlasıyla bunalmıştır. Tam da bu sırada evinde büyük bir parti düzenleyen Sue, gençlerin de aralarına katılmasını ister. Bu davet Maggie ve arkadaşları için kaçırılmayacak bir fırsattır. Gençler, başlarına geleceklerden bihaber, partide Sue ile birlikte gönüllerince eğlenir. Sue ile tanıştıkları için kendilerini şanslı hisseden gençler, bir süre tuhaf şeyler yaşamaya başlarlar. Sue’nun gösterdiği yakınlık bir süre sonra takıntılı bir hal almaya başlayınca, gençler kendilerini büyük bir girdabın içerisinde bulur.

Ma Filmi Vizyon Tarihi

Ma filminin 31 Mayıs tarihinde ülkemiz izleyici ile buluşması bekleniyor. 

Yorumlar