Korku ve Komedi Türünü Bir Araya Getiren Ready or Not’ tan Fragman

Samara Weaving, Mark O’Brien ve Andie MacDowell başrollü Ready or Not filminden yeni fragman paylaşıldı.

Yayınlanan fragmandan korku ve komedi unsurlarına sıkça rastladığımız Ready or Not filminin yönetmenliğini Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillet üstleniyor.  İkili daha önce 2014 yapımı korku filmi Devil’s Due filmi için yönetmen koltuğuna oturmuştu.

Filmin başrolünde Three Billboards Outside Ebbing Missouri, The Babysitter gibi filmlerle ünlenen Samara Weaving, Groundhog Day’in yıldız oyuncusu Andie MacDowell ve Arrival filminden tanıdığımız Mark O’Brien yer alırken kadroda bu isimlere Adam Brody; Henry Czerny eşlik ediyor.

Ready Or Not Filmi Konusu

Zengin bir adam ile evlenen genç bir kadının yaşadığı şaşırtıcı olayları konu ediyor. Genç kadın, yeni evlendiği adamın tuhaf ailesi tarafından bir akşam yemeğine davet edilir. Birbirlerini daha iyi tanımalarını sağlayacağını düşündüğü için bu yemek davetini memnuniyetle kabul eder. Tabi kadın, başına geleceklerden habersiz yemeğe katılır. Genç kadının sıradan bir akşam yemeği olarak düşünürken, insanların hayatta kalmak için mücadele ettiği feci bir oyunun içine düşer.
Ready or Not, 23 Ağustos tarihinde hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde aynı anda vizyona girecek.

Yorumlar