Kraliyet Ailesi; Netflix İle Anlaştı

Kraliyet Ailesi; Netflix İle Anlaştı

Prens Harry ve eşi Meghan Markle, Netflix ile genel bir anlaşma imzalayarak televizyon dünyasına katıldı.

Bu yılın başında, kraliyetten uzak kalmak isteyen Sussex Dükü ve Düşesi, Kaliforniya'ya taşınmıştı. Farklı alanlarda çalışmak istediklerini belirten Prens Harry ve Meghan Markle, Hollywood ile film ve TV planları yapıyordu. Sinema ve televizyon dünyasına adım atmaya hazırlanan çift, Netflix ile masaya oturdu. Kraliyet çiftinin Netflix ile yaptığı anlaşma çok yıllık ve oldukça kapsamlı. Bu anlaşmaya göre Prens Harry ve Meghan Markle; Netflix ile belgeseller, uzun metrajlı filmler, senaryolu televizyon programları ve çocuk dizileri hazırlayacak.

Sussex Dükü ve Düşesi’nden Açıklama

Prens Harry ve Meghan Markle, sinema ve televizyon dünyasına katılmalarının ardından, bu girişimlerini "Hem birbirinden bağımsız, hem de bir çift olarak hayatlarımız, insan ruhunun gücünü anlamamıza izin verdi: Cesaret, direnç ve bağlantı ihtiyacı. Çeşitli topluluklar ve çevreleriyle yaptığımız çalışmalar aracılığıyla, dünya çapındaki insanlara ve amaçlara ışık tutmaya yönelik çalışmalarımız sayesinde, odak noktamız bilgi veren ama aynı zamanda umut veren içerikler oluşturmak olacaktır." ifadeleri ile açıkladı.

Şu sıralar doğa belgeseli ve ilham veren kadınlar hakkında bir animasyon dizisi hazırlamak ile meşgul olan çift "Yeni ebeveynler olarak, ilham verici aile programlaması yapmak, doğru ve ilişkilendirilebilir bir bakış açısıyla güçlü hikaye anlatımı sunmak bizim için de önemli. Eşi görülmemiş erişim aksiyonunun kilidini açan etkili içerikleri paylaşmamıza yardımcı olacak Ted ve Netflix ekibiyle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz." sözleri ile mutluluklarını dile getirdi.

Yorumlar