Kullanım Koşulları

Cinedb Bilgi Yarışması Katılım Koşulları;
 1. Yarışma, Cinedb Ios ve Android mobil uygulamaları üzerinden gerçekleşecek olan yarışma Cinedb Production tarafından düzenlenecektir.
 2. Yarışma haftalık düzenlenir ve puanlar her Pazartes 11:00’ de sıfırlanır. L listede en çok puan almış olan birinci ilan edilir. Haftanın 1. sine 2 kişilik sinema bileti verilir. Ödül, kazanana kişiye sonuç açıklandıktan sonra en geç 1 hafta içerisinde PNR kod ya da kişi adına alınmış bilet olarak teslim edilir. Bilgilendirme ve haberleşme mail yoluyla yapılır. 1 hafta içerisinde ödül bilgilendirmesine cevap vermeyen kazanan bilet alma hakkını kaybeder.
 3. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılabilir. 18 yaşından küçük bir kullanıcı birinci olduğu takdirde ödülü alması için velisinin iletişim bilgilerini iletmek zorundadır.
 4. Cinedb profilinde istenen bilgileri eksiksiz ve doğru giren kullanıcılar oyunda +1000 puan kazanır.
 5. Google Play ve App Store’ da uygulamayı oylayıp yorum yapan kullanıcılar +1000 puan kazanır.
 6. Kampanya sonunda kazanan kişilerle mail yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Cinedb Production sorumlu değildir.
 7. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışma katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Cinedb Production katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 8. Cinedb Production katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Cinedb Production ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 9. Yarışma katılım, sitede ve uygulamalardaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 10. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
 11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 12. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Cinedb Production’ ın yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 13. Cinedb Production yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 14. Yarışma neticesinde kazanan katılımcı, isimlerinin ve fotoğraflarının Cinedb markasının İnstagram, Facebook, Twitter sayfası ve mobil cihazlara gönderilecek anlık bildirimler aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 15. Yarışmaya katılanlar işbu Yarışma Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Cinedb Production Yarışma Katılım Koşulları’ na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 16. Cinedb Production’ ın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu Kampanya' ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.