'Kurtlar Vadisi, Netflix’e Gelecek' İddialarına Pana Film’den Açıklama

'Kurtlar Vadisi, Netflix’e Gelecek' İddialarına Pana Film’den Açıklama

Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümlerinin Netflix üzerinde yayınlanacağına dair haberlere Pana Film'den açıklama geldi.

Türk televizyon tarihininin en popüler dizileri arasında yer almış olan Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümlerinin Netflix üzerinde yayınlanacağına dair haberlere Pana Film'den açıklama geldi.

2003 yılında "Bu bir mafya dizisidir." sloganı ile ortaya çıkan, yıllar boyunca televizyon ekranlarında ve sinema salonlarında kendine yer bulan Kurtlar Vadisi uzunca bir süredir televizyon ekranlarından uzakta.
Yayınlandığı dönemlerde ciddi bir izleyici kitlesine sahip olan Kurtlar Vadisi iki sezondur televizyon ekranlarında yer almıyor. 16 yıllık bir geçmişe dayanan Kurtlar Vadisi, 97 bölüm Kurtlar Vadisi adıyla, 300 bölüm ise Kurtlar Vadisi Pusu ismiyle yayınlandı. Kurtlar Vadisi'nin "Kurtlar Vadisi Irak", "Kurtlar Vadisi Filistin", "Kurtlar Vadisi Gladyo" ve "Kurtlar Vadisi Vatan" gibi isimlerde sinema filmleri de  bulunmaktadır.
Dün itibari ile sosyal medyada yayılan haberlerde, Kurtlar Vadisi'nin Netfix üzerinde yayınlanacağı yönünde olduğu iddia edildi. Ortaya çıkan bu haber ile birlikte dizinin hayranları büyük bir heyecan yaşadı. Pana Film yayınladığı bir açıklama ise konuya son noktayı koydu.

Pana Film'in Açıklaması:

Pana Film'in yaptığı bu açıklama ile Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümlerinin Netflix'te yayınlanacağına dair çıkan haberlerin asılsız olduğu kesinleşmiş oldu. 
Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu

Yayın Durumu: Tamamlandı
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar