La Casa de Papel 4. Sezon Yayınlandı

La Casa de Papel 4. Sezon Yayınlandı

Netflix'in büyük bir heyecanla beklenen La Casa de Papel dizisinin 4. sezonu yayınlandı.

Bütün dünyada büyük bir ilgi ile izlenen La Casa de Papel'in 8 bölümlük 4. sezonu Netflix'te yayınlandı. Dizi Türkiye'nin de içerisinde olduğu birçok ülkede milyonlarca Netflix üyesi tarafından izlendi.

Netflix'in açıkladığı istatistiklere göre La Casa de Papel dizisinin üçüncü sezonu, sadece İngilizce konuşulmayan ülkelerde 44 milyon izlendi. Büyük ilgi ile karşılanan üçüncü sezonun ardından dördüncü sezon da bugün Netflix'te yayınlandı.

La Casa de Papel 4. Sezon Fragmanı

La Casa de Papel 4. Sezon Kaç Bölüm?

Dizinin yayınlanan ilk sezonunda 13 bölüm, ikinci sezonunda 9 bölüm ve üçüncü sezonda da 8 bölüm yer alıyordu. Peki La casa de Papel'in 4. sezonu kaç bölüm?
Netflix'in dün resmi Twitter hesabındaki paylaşımından da gördüğümüz gibi La Casa de Papel'in 4. sezonu 8 bölümden oluşuyor.

La Casa de Papel 4. Sezon Bölüm İsimleri

1. Bölüm: Oyun Bitti
2. Bölüm: Berlin'in Düğünü
3. Bölüm: Anatomi Dersi
4. Bölüm: Paso Doble
5. Bölüm: 5 Dakika Önce
6. Bölüm: Teknik Nakavt
7. Bölüm: Çadırı Vurmak
8. Bölüm: Paris Planı

La Casa de Papel 4. Sezonda Hangi Karakterler Var?

Dizinin dördüncü sezonunda; Profesör, Tokio, Denver, Rio, Murillo ve Estocolmo karakterlerini görmeye devam edeceğiz. Daha önce öldüğünü gördüğümüz Berlin karakterini de bir süre görmeye devam edeceğiz. Son sezonda vurulan Nairobi karakterini de 4. sezonda dizide yer almaya devam ediyor.

La Casa de Papel Konusu Ne?

Profesör lakaplı oldukça zeki bir suç liderinin, tarihin en büyük soygununu planladığı ve bunun sonucunda İspanya Kraliyet Darphanesi'ni soymak için harekete geçtiği hikaye, izleyenleri oldukça memnun etmişti. Ekipte yer alan karakterlerinin her biri şehir ismine sahip olduğu bu soygun macerası Netflix'in en çok izlenen orijinal yapımlarından birisi olmuş ve Netflix tarihinde üst sıralara yerleşmişti.
3. sezonunda Rio lakaplı ekip üyesini kurtarmak için bir araya geliyorlar ve bir başka büyük soygunun girişiminde bulunuyorlar.
La Casa De Papel

La Casa De Papel

Yayın Durumu: Çekim Aşamasında
Yönetmen:

Yorumlar