La Casa De Papel Dizisi Sona Eriyor

La Casa De Papel Dizisi Sona Eriyor

La Casa De Papel dizisi, beşinci ve son sezonu ile karşımızda olacak.

Netflix platformunun en çok izlenen projelerinden biri olan La Casa de Papel dizisi beşinci ve final sezonu ile yayın hayatını tamamlayacak. Projenin sona ereceği "Soygun sona eriyor." mottosu ile duyuruldu. Dördüncü sezon, riskli soygunun doruk noktasında final yapmıştı. Beşinci sezon için çekimler ilerleyen günlerde İspanya, Danimarka ve Portekiz'de gerçekleşecek. Beşinci sezonda yine kemik kadro değişmeyecek ama ekibe yeni oyuncular katıldı. "Narcos" ve "Sense8" dizilerinde izlediğimiz ünlü oyuncu Miguel Ángel Silvestre ve "The Invisible Line" dizisinin yıldızı Patrick Criado yeni sezonda bizlerle olacak. Dizinin final sezonunun pandemi nedeniyle 2021 sonbahar aylarında yayınlanacağı tahmin ediliyor. Netflix'in İngilizce olmayan ama en çok izlenen dizileri arasında yer alan La Casa de Papel'in finali büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor.

Yapımcı Alex Pina'dan Açıklama

Dünyanın birçok yerinde hayranları olan La Casa de Papel dizisinin yaratıcısı Alex Pina, dizi hakkında özel açıklamalarda bulundu. Pina, "Neredeyse bir yılı grubun nasıl parçalanacağını düşünerek geçirdik. Profesörü tekrar nasıl adapte edeceğimizi planladık. Birçok karakter için geri dönüşü olmayan durumlara girdik. Sonuç olarak "La Casa de Papel"in finaline geldik. Savaş, en uç ve vahşi seviyelerine ulaşacak ve aynı zamanda en destansı ve heyecan verici sezon." dedi.

La Casa De Papel Dizi Ekibi

Alex Pina hem yapımcı hem de showrunner olarak projede yer alıyor. Ayrıca Jesus Colmenar ve Alex Pina, baş yönetmenlik görevini paylaşıyor. Yapımcı koltuğunda Cristina López Ferraz oturuyor. Javier Gómez Santander, Migue Amodeo ve Esther Martínez-Lobato üçlüsü yazar ve ortak yapımcı olarak projede. Yönetmenler Jesús Colmenar, Koldo Serra ve Álex Rodrigo, kamera arkasında çalışmaya devam edecek.

La Casa De Papel

La Casa De Papel

Yayın Durumu: Çekim Aşamasında
Yönetmen:

Yorumlar