La Casa De Papel'e Yeni Katılan Karakterlerin Şehir İsimleri Açıklandı

La Casa De Papel'e Yeni Katılan Karakterlerin Şehir İsimleri Açıklandı

Netflix'in oldukça popüler yapımlarından olan La Casa de Papel'in üçüncü sezon yayın tarihi ve diziye yeni katılan karakterleri şehir isimleri belli oldu.

İspanya'da yerel bir dizi olarak yayn hayatına başlayan La Casa de Papel, Netflix'in dikkatini çekmesi üzerine yayın haklarını Netflix tarafından satın alınmıştı. Dizinin yeni sezonuna dair bazı bilgiler ve görüntüler ortaya çıktı. Üçüncü sezon ile ekibe 4 farklı karakter katılıyor. Tabiki de katılan bu karakterlerin isimleri normal bir isim değil şehir isimleriyle anılıyorlar.

Ekibe katılan karakterlerin başında, geçtiğimiz sezoznda polis olarak karşımıza çıkan Raquek Murilo olacak. Karakterin şehir ismi ise Portekiz'in başkenti olan "Lizbon" olacak. Diziye yeni katılan Luka Peros, Marsilya; Rodrigo de la Serna, Palermo; Hovik Keuchkerian ise Bogota isimleriyle aksiyon dolu suç çetesinin içinde kendilerini bulacaklar.

La Casa de Papel'in resmi Twitter hesabında paylaşılan fotoğrafta dizinin başrol karakterlerinden Profesör ve diziye yeni dahil olan Raquel Murillo yer aldı.

Resmi Instagram hesabında yapılan paylaşımda ise yeni karakterlerin de yer aldığı bir poster yer aldı. La Casa de Papel 3. sezonu ile 19 Temmuz'da Netflix'te yayında olacak.
La Casa De Papel

La Casa De Papel

Yayın Durumu: Çekim Aşamasında
Yönetmen:

Yorumlar