La Casa De Papel'in 4. Sezonundan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

La Casa De Papel'in 4. Sezonundan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in merakla beklenen yapmalrı arasında olan La Casa de Papel'in 4. sezonundan fragman yayınlandı. La Casa de Papel 4 Nisan'da Netflix'te.

Netflix'te gösterime sunulmasının ardından büyük dikkat çeken İspanyol yapımı La Caca de Papel'in resmi fragmanı 5 Mart tarihinden yayınlanmıştı.

Bugün ise Netflix Youtube kanalından yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

La Casa de Papel 4. Sezon Tanıtım Fragmanı

La Casa de Papel'in 4. sezonu 3 Nisan 2020 tarihinde Netflix'te yayında olacak.

La Casa de Papel Konusu Nedir?

Profesör lakaplı oldukça zeki bir suç liderinin, tarihin en büyük soygununu planladığı ve bunun sonucunda İSpanay Kraliyet Darphanesi'ni soymak için harekete geçtiği hakaye, izleyenleri oldukça memnun etmişti.

Ekipte yer alan karakterlerinin her biri şehir ismine sahip olduğu bu soygun macerası Netflix'in en çok izlenen orijinal yapımlarından birisi olmuş ve Netflix tarihinde üst sıralara yerleşmişti.

3. sezonunda Rio lakaplı ekip üyesini kurtarmak için bir araya geliyorlar ve bir başka büyük soygunun girişiminde bulunuyorlar. Acaba bizleri La Casa de Papel'in 4. sezonunda neler bekliyor?

La Casa de Papel 4. Sezon Resmi Fragman

Yaratıcısının Alex Pina olduğu dizide, Ursula Corbero, Itziar Ituno, Alvaro Morte, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel Herran, Jaime Lorente, Esther Acebo ve Darko Peric gibi oyuncular rol alıyor. La Casa de Papel 4. sezon 3 Nisan'da Netflix'te.
La Casa De Papel

La Casa De Papel

Yayın Durumu: Çekim Aşamasında
Yönetmen:

Yorumlar