“Lanetli Konak”tan Altyazılı Fragman!

Başrollerinde Charlotte Vega, Eugene Simon, Bill Milner ve David Bradley’ in yer aldığı korku filmi Lanetli Konak’tan altyazılı fragman yayınlandı.

Brian O’Malley’ in yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu David Turpin tarafından kaleme alındı. Film prömiyerini Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleştirdi.

1920'de İrlanda'nın kırsal kesiminde yaşayan ikiz kardeşler Rachel ve Edward, evlerini değişik bir varlıkla paylaşmaktadır. Her gece ev şeytani bir varlığın etkisi altına girmektedir. Bu varlık ikizler üzerinde 3 kural dayatır; gece yarısında yatakta olmalılar, kapıdan içeri yabancı birini alamazlar ve eğer biri kaçmaya çalışırsa diğeri tehlikeye girer. Sorunlu bir eski asker olan Sean köye geldiğinde ise her şey değişecektir. Kısa sürede Sean ve Rachel birbirlerine aşık olur. Rachel aşkın gücüyle şeytani varlığın kurallarını çiğnemeye başlar. Fakat yaşananlar Rachel'ı kardeşi ile ölümcül bir yüzleşmeye getirecektir. Lanetli Konak, 27 Nisan tarihinde ülkemizde gösterime girecek. 

Yorumlar