Lashana Lynch'den James Bond İddialarına Cevap

Lashana Lynch'den James Bond İddialarına Cevap

Yeni 007 Olması Beklenen Lashana Lynch; Nihayet Konuştu

İlk önce Danny Boyle’un ardından Cary Joji Fukunaga’nın yönetmenlik koltuğuna oturduğu, bu sebeple çekimlerin baştan başladığı ardından başrol oyuncusu Daniel Craig’in ayağını sakatlaması üzerine çekimleri duran lanetli film James Bond 25: No Time to Die ve serinin devamı ile ilgili önemli gelişmeler oluyor. Daniel Craig’in No Time to Die ile birlikte son kez James Bond karakterini canlandıracağını açıklamasının ardından yeni Bond kim olacak sorusu akıllara düştü. Kevin Hart, Michael B. Jordan, Robert Pattinson gibi birçok ismin yeni Bond olacağı iddia edildikten sonra 007 karakterinin No Time to Die filminde de rol alan Lashana Lynch’e devredileceği iddia edildi. Lynch konu hakkında ilk kez konuştu.

Yeni 007 Lashana Lynch Olacak Mı?

Konu hakkında ilk kez konuşan Lynch; net bir açıklama yapmadı. Bu ihtimalden memnun olduğunu söyleyen başarılı aktris; yaşananların kendisi için özel olduğunu ve gerçekleşmesi durumunda serinin genç hayranlarının bu durumu kolaylıkla kabul edebileceğini belirtti. Lashana Lynch’in 007 ünvanını teslim alıp almayacağı No Time to Die filmi vizyona girince belli olacak.

No Time to Die Filminin Vizyon Tarihi

Cary Joji Fukunaga’nın yönettiği, başrolünde Daniel Craig’in yer aldığı ve yeni James Bond’un Lashana Lynch olup olmayacağının belli olacağı 25. Bond filmi No Time to Die; 8 Nisan 2020’de vizyona girecek.

Bond 25

Bond 25

Vizyon Tarihi: 03 Nisan 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar