Leonardo DiCaprio; Inception'ın Sonunu Anlamamış

Leonardo DiCaprio; Inception'ın Sonunu Anlamamış

Leonardo DiCaprio; Nolan filmi Inception’ın sonu hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Dünyanın en ünlü aktörlerinden olan ve 2010 tarihli Christopher Nolan'ın Inception (Başlangıç) filminde başrolde yer alan Leonardo DiCaprio; kendisine yıllar sonra yöneltilen Inception filminin sonu ile alakalı soruları cevapladı. Christopher Nolan’ın zamanla oynadığı yeni filmi Tenet’in 2020’de vizyona gireceği gün iple çekilirken DiCaprio’nun bir başka Nolan filmi Inception ve Nolan hakkındaki söylemleri ilgiyle takip edildi.

Leonardo DiCaprio: “Inception Filminin Sonu Hakkında Hiçbir Fikrim Yok.”

Christopher Nolan’ın alışılageldiği gibi yine zamanla oynadığı rüya içinde rüya, katman içinde katman, evren içinde evren yarattığı Inception filminin birçok detayı filmi izleyenler tarafından hala kocaman bir muamma. Filmi izleyen birçok insan filmin birçok sahnesinde neler olduğunu anlamıyor. Üstelik filmin sonunu anlayabilen neredeyse hiç kimse yok. Bu gruba filmin başrol oyuncusu Leonardo DiCaprio da dahil. Leonardo DiCaprio; Inception filminin sonunda ne olduğuna dair hiçbir fikri olmadığını belirtti. İşte DiCaprio’nun bütün açıklamaları: "Bazen yalnızca karakterine odaklanırsın. Aslında konuyla alakalı gibiydim. Ama iş Christopher Nolan'a, aklındakilere ve bunların nasıl bir araya geldiğine gelince herkes sürekli olarak bulmacayı çözmeye çalışıyordu."

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet Bekleniyor

DC evrenindeki Batman maceralarının ardından Memento, Inception ve Interstellar gibi yapımlarıyla beynimizi yakmaya yeminle Christopher Nolan’ın zamanla oynadığı, zamanı tersten akıttığı yeni filmi Tenet büyük bir merakla bekleniyor. 2020’ye hem gişede hem ödül sezonunda damga vurması beklenen filmin vizyon tarihi 16 Temmuz 2020.

Yorumlar