Let Them All Talk, Aralık Ayında HBO Max’te

Let Them All Talk, Aralık Ayında HBO Max’te

Başrolünde Meryl Streep’ in yer aldığı Let Them All Talk filmi aralık ayında seyircisiyle buluşuyor.

WarnerMedia’nın geçtiğimiz mayıs ayında yayın hayatına başlayan yeni dijital platformu HBO Max, haklarını satın aldığı ilk film olan Steven Soderbergh imzalı Let Them All Talk, bu sene sona ermeden seyirci ile buluşturacak. Geçtiğimiz günlerde vermiş olduğu bir röportajda yeni filmi ile ilgili açıklamalarda bulunan Soderbergh, merakla beklenen yapımın bu yıl sonunda HBO Max’te yayınlanacağını açıkladı. Kısa süre sonra Entertainment Weekly tarafından yayınlanan haberde filmin aralık ayında izleyici ile buluşacağı onaylandı.

Soderbergh’in yeni filmin başrollerinde ünlü oyuncu Meryl Streep ve Gemma Chan yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Streep ve Chan’e iki Oscar ödüllü Dianne Wiest ve  Lucas Hedges eşlik ediyor. Soderbergh’in komedi türündeki yeni filminin senaryosu, kısa hikayeleriyle tanınan ödüllü yazar Deborah Eisenberg tarafından kaleme alındı. Filmde Streep, biraz eğlenmek ve eski yaraları sarmak için eski arkadaşlarıyla birlikte bir yolcu gemisiyle seyahate çıkan başarılı bir yazarı canlandırıyor.

Daha önce iPhone ile film çeken ve her zaman farklı teknikler kullanmaya açık olan Soderbergh’in yeni filmini de oldukça sınırlı imkânlarla çekildi. Filmde ses ekipmanları dışında alışılan film ekipmanlarının çoğunun kullanılmadığını ve Soderbergh’in çoğu zaman eline kamerasını alıp bir tekerlik sandalyede aksiyonu takip ettiği belirtiliyor. Öte yandan filmin senaryosunun da sadece olayları temel hatları ile anlattığı, geri kalanını sette oyuncuların doğaçlama yaparak tamamladığı ifade ediliyor.

Raised by Wolves ile dizi alanında ilk kayda değer yapımını izleyicilerin beğenisine sunan HBO Max, Let Them All Talk ile orijinal film olarak da ilk dikkat çekici işlerinden birine imza atmış olacak.

Kaynak: https://www.filmloverss.com/steven-soderberghin-yeni-filmi-let-them-all-talk-aralik-ayinda-hbo-maxte-yayinlanacak/

Yorumlar