Lily James’li The Pursuit Of Love Dizisinden İlk Fragman

Lily James’li The Pursuit Of Love Dizisinden İlk Fragman

Emily Mortimer'in merakla beklenen uyarlama filmi The Pursuit of Love’dan ilk fragman yayınlandı.

Lily James'in yer aldığı ve Emily Mortimer'in merakla beklenen uyarlaması The Pursuit of Love mini dizisinden ilk fragman yayınlandı. Lily James’i tutkulu ve romantik karakter Linda Radlett rolünde izleyeceğimiz yapımın dünya prömiyeri 9 Mayıs 2021 Pazar günü saat 21.00’da gerçekleşecek. 

İngiliz oyuncu Emily Mortimer tarafından uyarlanan ve yönetilen The Pursuit of Love, aşk, dostluk ve tutku dolu romantik bir komedi-dram olarak karşımıza çıkacak.  Avrupa'da iki Dünya Savaşı arasında geçen hikaye, karizmatik ve korkusuz Linda ile en yakın arkadaşı ve kuzeni Fanny Logan'ın (Emily Beecham) maceralarını ve talihsizliklerini konu alıyor.

Lily James’li The Pursuit Of Love filminin ilk fragmanı

Güçlü kadrosuyla izleyicileri heyecanlandıran yapımda, Dominic West ve Dolly Wells’i Linda'nın ebeveynleri, Andrew Scott’u ise Lord Merlin rolünde izleyeceğiz. Linda ve Fanny'nin talipleri arasında Fabrice de Sauveterre rolünde Assaad Bouab , Alfred Wincham rolünde Shazad Latif  ve Tony Kroesig rolünde Freddie Fox yer alıyor.

The Pursuit Of Love, Türkiye’deki izleyiciler ile Haziran ayında Digitürk ve Tivibu’da yer alan BBC First kanalı üzerinden buluşacak.

Yorumlar