Little Monsters Filmini Josh Cooley Yönetecek

Little Monsters Filmini Josh Cooley Yönetecek

Universal Stüdyoları, yeni projesi “Little Monsters“ filminin yönetmenliği için Josh Cooley ile anlaştı.

Animatör Josh Cooley, en son "Toy Story 4" animasyon filminde yönetmen olarak görev almıştı. Şimdi ise Universal Stüdyoları ile yeni bir proje için masaya oturdu. "Little Monsters" adındaki, maaile izlenebilecek bir korku filminde hem yönetmen hem de senarist olarak yer alacak.

Bir "Little Monsters" Daha Mı?

Geçtiğimiz yıl yönetmenliğini Abe Forsythe'ın üstlendiği, başrolünde ise Lupita Nyong'O'nun bulunduğu korku-komedi türünde "Little Monsters" filmi beyazperdedeydi. Ancak Universal'ın yeni "Little Monsters" versiyonunun ilk filmden bağımsız olacağı düşünülüyor. Özellikle yazar Crash McCreery'nin tasarımları ile ilk filmden ayrılacağı biliniyor. İlk "Little Monsters" filmi zombi hikayesine odaklanıyordu ancak Universal'ın "Little Monsters” filminin konusu hakkında henüz hiçbir açıklama yapılmadı. Ancak filmin, bol görsel efektle dolu aksiyon filmi tadında bir korku filmi olacağı tahmin ediliyor.

Animatör Josh Cooley Hakkında

Animatör Josh Cooley, daha önce çok beğenilen animasyon yapımları olan Inside Out ve Toy Story ile tanınıyordu. Daha önce de birçok Pixar'ın animasyon projesinde çalışmış ve storyboardlar çizmişti.

Little Monsters

Little Monsters

Tür:
Yönetmen:

Yorumlar