Locke and Key Dizisi Gizemli Kapılarını Aralıyor

Locke and Key dizisinin resmi fragmanı yayınlandı. Gizem türündeki film, 7 Şubat’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te!

Netflix’in heyecanla beklenen dizisi Locke and Key, Joe Hill ve Gabriel Rodriquez’in en çok satan çizgi roman dizisinden uyarlandı. Lost, Bates Model  gibi yapımlarla tanıdığımız Carlton Cuse ve Tepedeki Ev  filmine imzasını atan Meredith Averill tarafından hayata geçirilen dizi aşk, kayıp ve güçlü aile bağlarını anlatan bir olgunlaşma hikayesini konu alıyor.

Locke and Key kadrosunda,  Scandal dizisinin güzel oyuncusu Darby Stanchfield, IT  filminin çocuk oyuncularından Jackson Robert Scott, American Crime dizisinin Taylor’ı Connor Jessup, Emilia Jones, Bill Heck, Laysla De Oliveira, Thomas Mitchell Barnet, Griffin Gluck ve Coby Bird yer alıyor.

Dizinin yürütücü yapımcıları arasında ise Carlton Cuse, Meredith Averill, Aron Eli Coleite, Joe Hill, Chris Ryall, Lydia Antoni ve Ted Adams, Lindsey Springer, Andy Muschietti, Barbara Muschietti, David Alpert ve Rick Jacobs, Tim Southam, John Weber ve Frank Siracusa.

Locke and Key Dizisinin Konusu

Babaları gizemli bir şekilde öldürülen üç kardeş anneleri ile dedelerinden kalma Anahtar Ev’e yerleşir. Taşındıkları evde babalarının ölümüne dair cevapları bulacakları sihirli anahtarlar keşfederler. Locke kardeşler, bu farklı anahtarları ve onların eşsiz güçlerini fark ettikçe, gizemli bir şeytan uyanır ve anahtarları ele geçirmek için harekete geçer.

 

Yorumlar