Logan Lerman ve Asa Butterfield, “College Republicans“ın Kadrosunda

Logan Lerman ve Asa Butterfield, “College Republicans“ın Kadrosunda

Senarist James Schamus'un yeni filmi “College Republicans“ kadrosunda Logan Lerman ve Asa Butterfield yer alacak.

James Schamus, son olarak 2016 yapımı olan "Indignation" filminin yönetmenliğini üstlenmişti. Şimdi ise "College Republicans" filmi için hazırlıklara başladı. Filmin başrolleri için Logan Lerman ve Asa Butterfield ile anlaşıldığı resmi olarak açıklandı.

"College Republicans" Filminin Konusu

Film, 1973 yılında Amerika'nın seçim zamanında Ulusal Üniversiteli Cumhuriyetçiler Komitesi'nin başkanlığı için yarışan iki gencin hikayesinden oluşuyor. Filmde bu ikili koltuk yarışında kirli işlere bulaşacak. Başkanlığa adaylığını koyan Karl Rove ve reklam yöneticisi Lee Atwater, oy çalmak için ABD siyasetinin önemli yüzlerini kendilerine hedef seçerler. Paul Manafort, Roger Stone, Jeff Sessions gibi Cumhuriyetçi isimler ise görüşmeye çalışırken reklam yöneticisi Lee Atwater, kariyerini değiştirecek bir isimle tanışır.

College Republicans Film Ekibi

Filmin başrollerinden biri olan Logan Lerman "Saksı Olmanın Faydaları", "Fury", "Hunters" ve "Indignation" filmleri ile tanınıyor. Diğer başrol oyuncusu Asa Butterfield ise Netflix'in orijinal yapımı olan "Sex Education" ile kariyerinde büyük bir yükseliş yaşıyor. Bu iki oyuncu haricinde filmde kimlerin rol alacağı henüz belli olmadı. James Schamus, filmin yönetmen koltuğunda oturacak. Filmin senaryosunu ise Wes Jones hazırlayacak.

Yorumlar