Lucifer Hayranlarına Müjde: Altıncı Sezon Geliyor

Lucifer Hayranlarına Müjde: Altıncı Sezon Geliyor

Lucifer karakteri ile büyük bir hayran kitlesi kazanan ünlü oyuncu Tom Ellis, altıncı sezon için imza atarak sözleşmesini bir sezon daha uzattı.

Netflix ve Warner Bros; Lucifer Dizisi  6. Sezonu İçin Anlaştı

Netflix platformu üzerinden 4 sezondur devam eden serinin yapımcısı Warner Bros. Television, “Lucifer” dizisinin 6. ve son sezon için anlaşmayı onayladı. Dizinin yıldızı Tom Ellis ile yapılan uzun görüşmeler sonucunda, 6. sezon için anlaşmaya varıldı ve imzalar atıldı. Fantastik polisiye, komedi ve dramanın harmanlandığı dizinin şimdiye kadar 4 sezonu yayınlandı. 5. Sezon koronavirüs salgını nedeniyle tamamlanamadı. Öncelikli olarak gerekli önlemler alındıktan sonra 5. Sezonun tamamlanması bekleniyor.

“Lucifer” dizisinin ilk üç sezonu Fox’ta yayınlanmıştı. Daha sonra Netflix platformu üzerinden iki sezon daha seyircisi ile buluşmaya devam etti. Büyük bir hayran kitlesine sahip olması, reytinglerin yüksek olması, 6. Sezon kararının verilmesinde etkili oldu. Beş sezonda 77 bölümün yayınlanmasıyla Lucifer, Netflix platformunda en uzun süredir devam eden orijinal dizilerinin arasında yer alıyor.

Netflix Türkiye’de, popüler dizinin dördüncü sezonu yayınlanmış ve herkesin dört sezondur Chloe’den beklediği cümle ile final yapılmıştı. 5. ve 6. Sezonda Chloe-Lucifer ikilisinin hem suçla savaşta yaşadıkları maceralar hem de ikili arasındaki romantik ilişkinin geleceği en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Lucifer Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Başrolünde ünlü aktör Tom Ellis’ın olduğu dizide Lauren German, Rachael Harris, DB Woodside, Lesley-Ann Brandt, Aimee Garcia, Tricia Helfer, Scarlett Estevez ve Kevin Alejandro gibi ünlü isimleri de izleyebiliyoruz. 6. Sezonda tüm kadronun diziye devam edeceği tahmin ediliyor.

Yorumlar