Madonna Kendi Biyografi Filmini Yönetmeye Hazırlanıyor

Madonna Kendi Biyografi Filmini Yönetmeye Hazırlanıyor

Efsanevi müzisyen Madonna, kendi hayatını konu alan filmini yönetecek.

Müzik dünyasının önemli isimlerinden biri olan Madonna, şarkılarıyla birçok insanı peşinden sürüklemeyi başarmıştır. Ünlü şarkıcının müzik kariyerinin yanında sinemada da denemeleri olmuştur. Dick Tracy, The Next Best Thing, Altın Küre ödülü kazandığı Evita gibi filmler ile oyunculuğu, 2008 yapımı Filth and Wisdom ve 2011 yılında izleyici ile buluşan W.E. filmleriyle yönetmenliği denemiştir.

Geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı senaryosunu yazdığı Juno ile Oscar kazandıktan sonra Jennifer’s Body, Young Adult, Ricki and the Flash, Tully filmlerinin senaristi Diablo Cody ile birlikte yeni bir senaryo üzerinde çalıştığını duyurmuştu.

Sanatçının sosyal medya hesabından paylaştığı gönderiden yola çıkarak fanları bu projenin Madonna’nın kariyerini konu alan bir film olabileceğine dair yorumlar yapmıştı. Bu yorumların ardından Deadline’ın yayınladığı habere göre Madonna, Diablo Cody ile senaryosunu kaleme aldığı, kendi hayatını anlatan biyografi filmini yönetecek.

Bu gelişmeyle beraber başarılı şarkıcının, Diablo Cody ile bir araya geldiği filmden ilk ayrıntılar da açıklandı. Universal Pictures çatısı altında çekilecek olan filmin yapımcılığını Amy Pascal üstleniyor. Filmde rol almayacak olan Madonna, kendisini canlandıracak olan oyuncunun seçilmesine yardımcı olacak. 

Yorumlar